Fatih Terim: Sen Beni 57. Dakikada 10 Kişi Bırakamazsın

 Fatih Terim: Sen Beni 57. Dakikada 10 Kişi Bırakamazsın
Okunuyor Fatih Terim: Sen Beni 57. Dakikada 10 Kişi Bırakamazsın

Teknik Direktörü  Fatih Terim , Fatih Terim 2 – 1’lik yenilgiyi kabul etmeyip , hakemin kararına büyük tepki gösterdi.

Fatih Terim’in açıklamaları şu şekilde;

Oyuna iyi başladık, ilk 5 dakikada öne geçebilirdik. Sonra oyunun kontrolü bizdeydi, yine pozisyon bulduk ama en son Emre’nin atamadığı… Böyle oyunlarda öne geçmek tüm gidişatı değiştirir. Özellikle başka bir oyun oynanır 1-0 sonrası, bizim de işimize gelir.

2 gün evvel VAR’daydı Cüneyt Çakır. Bugün niye apar topar verildi buraya? Orada skandal bir karara imza atmış. Bizim maçımızda yapılanlarda yine orada, şimdi yine burada.

Mohamed’in kırmızı kartı hele hele, çok yazık. Kafasıyla, attırmak için dirseğe doğru gidiyor. Hani şiddet olunca yeterli şiddet görmemişti Alanya’daki Zorbay Hoca? 4 dikişi, kanamayı yeterli görmedi o.

Bir tuzaktır diyorum, bugün düşürüldük diye düşünüyorum. Bize daha kolay veriliyor ve daha kolay verilmiyor. Bizim iyi-kötü oyunumuz kimseyi ilgilendirmez ama doğru-yanlış karar herkesi ilgilendirir.

Sen beni 57. dakikada 10 kişi bırakamazsın. O zaman hangisi kırmızı kart? Yumruk vurdum kırmızı kart, elimi çıkardım hafif, o da kırmızı kart. E neredesin VAR? Bunlar VAR’a gidip gelmeyi zül addediyorlar herhalde.

Cüneyt Çakır, VAR’a gelmez, VAR’daki çağıramaz Cüneyt abisinden korkudan. VAR’dayken de o müdahale etmez. Bizim inancımız, yüreğimiz her şeye yeter.

Luyindama’nın yaptığı kırmızı kart diyorum ben çıkıp, e değilmiş, özür mü dileyelim?

Galatasaray maçlarında böyle oluyor. Bizim oyunumuzu kritik ederler, ben de oyuncularımla edebilirim. Ankaragücü’nün mücadelesine saygı duyuyorum, tebrik ediyorum. Ona bir şey demiyorum.

2. yarı 6 dakika durdu, 3 dakika 1 saniye sadece Mohamed’in atılışı. Sadece. 83’te yalandan kaleciyi ikaz ediyorsun. Ben de 4. hakemden rica ettim, sakın kaleciye kart göstermesin, artık bu bize hakaret olur.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın