Fatih Terim O Yıldızla İletişimde…

 Fatih Terim O Yıldızla İletişimde…
Okunuyor Fatih Terim O Yıldızla İletişimde…

Süper Ligde liderlik yolunda çaba sarf eden Galatasaray’da bir yandan da transfer çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Teknik Direktör Fatih Terim hazırladığı listeye Arjantinli süper yetenek Angel Dı Maria ‘nında eklediği de öğrenildi.

Bu sezon Paris Saint-Germain’ de sözleşmesi bitecek olan 33 yaşındaki Arjantinli dünya Star’ın en büyük seçeneklerden bir Galatasaray olacağı öğrenildi. Sahanın her kısmında forma giymesinde İmparator Terim’in ilgisini çektiği faktörler arasında yer alıyor . Sarı -Kırmızılıların yıldız oyuncu için menajerinde randevu aldığı ve Paris Germain ile sözleşme imzalamaması durumda , ilk görüşmeyi de kopardığı öğrenildi.

Güncel piyasa değeri 28.00 milyon Euro olan yıldız oyuncu Bu sezon Fransa Lig 1 ‘de 19 maça çıkan Dı Maria bu maçlarda 4 gol atıp 9’da asist yaptı. Arjantın basınında çıkan haberlere göre Galatasaray ile 3 yıllık anlaşmaya vardı bile , Habere göre Dı Maria kariyerini Sonunda Arda Turan , Mostafa Mohamed ve Fernando Muslera gibi yıldızlar ile Galatasaray’ı Avrupa’nın en parlak takımlarından birine dönüştürebilir.

Kariyerinde oynadığı tüm takımlarda 625 maça çıkan Dı Maria , 148 gol atıp 228 de asist yaparak takımlarına tam 376 gollük katkıda bulundu.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın