Fatih Terim Marcao Krizini Önüne Geçti.

 Fatih Terim Marcao Krizini Önüne Geçti.
Okunuyor Fatih Terim Marcao Krizini Önüne Geçti.

Galatasaray’ın Alanyaspor’a karşı mağlubiyetinden sonra büyük bir Marcao krizi yaşandı

Maçta kötü bir performans gösteren Brezilyalı stoper bazı holigan taraftarların sosyal medyada saldırısına uğradı. Hem Marcao’ya hem de eşi Pan Teixeira’ya ağza alınmayacak ağır hakaret ve küfürler edildi.

Marcao’nun evde eşini ağlarken görmesinin ardından krizin fitili ateşlendi. Çok sinirlenen yıldız futbolcu, idari menajer Mert Çetin’e “Eşim buradan ayrılmak istiyor. Artık bıktık” dedi.

Çetin şok gelişmeyi hemen Fatih Terim’e bildirdi. Terim telefonla görüntülü görüştüğü Marcao’yu sakinleştirmeye çalıştı. Ardından Mert Çetin de arabasına atlayıp Marcao’nun evine gitti.

Güçlükle sakinleştirilen Sambacı gece 02.00 gibi sosyal medyadan sert bir mesaj yayınladı. Yönetimin, Marcao ile eşine küfür eden kişiler hakkında suç duyurusunda bulunacağı öğrenildi.

“Taraftarlara; bugün hepimiz için kolay bir gün değildi. Bu formaya çok saygı duyuyorum ve bugüne kadar Galatasaray’ı ve taraftarını onurlandırmak için sahada ve saha dışında her şeyimi verdim”

“Tüm bu nedenlerden dolayı maçta yaptırdığım penaltı nedeniyle özür dilemem gerektiğini düşünüyorum. Bu kulüpteki herkes, her zaman en iyisi için elinden geleni yapıyor ve beni tanıyanlar, kendimi çok fazla suçladığımı biliyorlar. Bugün olanlar kesinlikle daha fazla çalışmam için beni motive edecek”

“Ancak, burada bazı şeyleri de netleştirmemiz gerekiyor. Yaptığım bir hata nedeniyle ailemin tehdit edilmesini ve kırılmasını kabul etmiyorum”

“Olayları karıştırmayalım. Benim tüm taraftarlara saygı duyduğum gibi, sizden de aileme saygı duymanızı istiyorum.”

Marcao’nun bu paylaşımı sonrasında sarı kırmızılı futbolcuya destek mesajları yağdı. Sarı kırmızılı birçok taraftar, bunu yapanların doğru bir izlenim vermediklerini aktardı

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın