Fatih Terim Maç Sonu Konuştu

 Fatih Terim Maç Sonu Konuştu
Okunuyor Fatih Terim Maç Sonu Konuştu

Süper Lig’de bugün İttifak Holding Konyaspor ile karşı karşıya gelen Galatasaray 1-0 kazanarak skor elde etti. Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim karşılaşma sonu mikrofonlara konuştu.

 Fatih Terim “Yaptığımız küçük bir değişiklik ilk yarı bizi pozitif oynattı, olağanüstü bir oyun oldu ilk yarı bizim adımıza. Pozisyonlar yakaladık, bayağı pozisyon bulduk. Bunların herhangi birini gole çevirmemiz gerekirdi, hepsi yüzde 100. 2-0 başka, 1-0 başka, başka bir oyun oynanacaktı. İlk yarı neticeyi almalıydık.” dedi.

İkinci yarı hakkında konuşan Terim “2. yarıda çok da bu konuda bir şey söylememe rağmen herhalde 3 puanını kritik oluşu, birçok iyi oynadığımız maçı gereksiz kaybetmemiz bir koruma içgüdüsüne dönüştürdü. Bazı oyuncuları değiştirdiğimizde oyun biraz bize geçer gibi oldu ama esasında Konyaspor’daydı top. Bir pozisyon dışında iyi savunduk, bazen savunma da lazım. Burada 3 puan kritikti, bazen iyi oynamadığımızda puanı almasını bilmeliyiz. Daha iyi oyun seyrettirmek isterdik ama bunları da yaparız yakın gelecekte.” ifadelerini kullandı

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın