Fatih Terim ile Yönetim Arasında Transfer Zirvesi!

 Fatih Terim ile Yönetim Arasında Transfer Zirvesi!
Okunuyor Fatih Terim ile Yönetim Arasında Transfer Zirvesi!

Bir yandan Ligde şampiyonluk mücadelesi veren Galatasaray, diğer taraftan transfer çalışmalarını da hız kesmeden devam ediyor.

ALANYASPOR MAÇI SONRASI YÖNETİMLE TRANSFER ZİRVESİ

Teknik patron Fatih Terim, özellikle yerli iskeletini güçlü tutma hedefi doğrultusunda, yönetime verdiği listenin eksiksiz şekilde takviye edilmesini bekliyor. Son olarak Alanyaspor galibiyetinin ardından, Terim’in yöneticilerle mini bir transfer zirvesi yaptığı öğrenildi.

GÜNDEMİN İLK MADDESİ SALİH UÇAN

Gündemin ilk maddesi ise Galatasaray’a karşı o maçta çok iyi bir performans ortaya koyan ve bu sezon başarılı bir grafik çizen Salih Uçan’dı. Sezon sonunda Alanyaspor’la kontratı bitecek olan 27 yaşındaki orta saha oyuncusuyla daha önce de görüşen Sarı-Kırmızılılar, prensip anlaşması sağlasa da resmi imzalar atılmamıştı.

BU KEZ ELDEN KAÇMASIN!

Terim, hem yaz döneminde hem de devre arasında elden kaçırılan futbolcuları hatırlatarak, Salih Uçan’da da aynı hatanın yapılmamasını ve işin sıkı tutulmasını istiyor. Beşiktaş’ın da gündeminde yer alan Salih’le, bu gelişmeler üzerine Galatasaray Yönetimi’nin bu hafta içerisinde bir görüşme daha yapması bekleniyor.

DİĞER KONU TAYLAN ANTALYALI’NIN DURUMU

Transfer zirvesinde gündeme gelen bir diğer konu da Taylan Antalyalı’nın durumuydu. 2 haftadır formasını Etebo’ya kaptıran 26 yaşındaki futbolcu, İtalyan kulüplerinin radarında. Başarılı oyuncunun menajeriyle irtibata geçen Çizme temsilcilerinin, yakın bir zamanda Galatasaray’a resmi teklif getireceği belirtiliyor ancak Fatih hoca, Finansal Fair Play’ın sona ereceğini hatırlatarak, astronomik bir teklif gelmemesi halinde, Taylan’ın kesinlikle satılmamasını istiyor.

GÖZÜ MİLLİ TAKIMDA

Fatih Terim yönetiminde büyük bir çıkış yakalayan Taylan’nın 2023 yazına kadar sözleşmesi devam ediyor. Gözünü milli takıma çeviren Taylan, Galatasaray’dan yeni bir sözleşme teklifi gelmesi durumunda, takımda kalmaya sıcak bakıyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın