Fatih Terim Antrenman Fotoğraflarında Yer Almadı

 Fatih Terim Antrenman Fotoğraflarında Yer Almadı
Okunuyor Fatih Terim Antrenman Fotoğraflarında Yer Almadı

Galatasaray’da zemin problemiyle başlayıp Belhanda’nın takımdan gönderilmesiyle kadar süren olay için Galatasaray’da gerginlik devam ediyor.

Galatasaray’ın Sivasspor ile oynadığı maçın sonrasında başta teknik direktör Fatih Terim olmak üzere futbolcular Belhanda ve Babel’in zemini eleştirmesi sonrası adeta kıyamet koptu. Belhanda’nın yönetimi hedef alan açıklamaları ise kaleminin kırılmasına sebep oldu ve Faslı yıldız takımdan adeta yaka paça kovuldu

Bu zamana kadar sürekli olarak takımın resmi siteden ve sosyal medyadan paylaştığı idman fotoğraflarında yer alan teknik direktör Fatih Terim, zemin krizi ve Younes Belhanda olayı sonrası 2 gündür paylaşılan idman karelerinde yer almadı. Bu krizin temelinde Belhanda’nın yanı sıra Başkan Mustafa Cengiz’in açıklamalarının da etkili olabileceği düşünülüyor.

CENGİZ TERİM’İ HEDEF ALMIŞTI

Başkan Mustafa Cengiz’in basın toplantısında Fatih Terim’in zemin eleştirilerini hedef alarak “Ankaragücü maçındaki halı gibi sahada da takımın halini gördük” tarzındaki sözlerinin de Terim’in tepkisinde temel sebep olduğu iddia edildi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın