F.BAHÇE’DE İLK ANLAŞMA “TAMAM”

 F.BAHÇE’DE İLK ANLAŞMA “TAMAM”
Okunuyor F.BAHÇE’DE İLK ANLAŞMA “TAMAM”

Jorge Jesus’un raporu doğrultusunda çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe, rotasını Portekiz’e çevirdi.

Fenerbahçe’nin yeni teknik direktörü Jorge Jesus, Benfica’ya transfer ettiği Everton Cebolinha’yı Fenerbahçe’de de takımında görmek istiyor.

Benfica’nın yeni sezonda kadroda düşünmediği kanat oyuncusu Everton Cebolinha, Fenerbahçe’nin takibine girdi. Sarı-lacivertlilerin Jorge Jesus’un eski öğrencisinin kiralanması için teklif hazırlığında olduğu öne sürüldü.

“Transfer döneminde 4-5 oyuncu alacağız” diyen Jorge Jesus, özelikle hücumda üretkenlik sağlayacak isimlere yöneleceklerini belirtmişti. Takviye çalışmalarına hız veren Sarı-lacivertlilerin gündemine yeni isimler girdi. Bunlardan biri, Jesus’un Benfica’dan eski öğrencisi olan Everton Cebolinha. 26 yaşındaki Sambacı, tecrübeli teknik adamın ikinci Benfica dönemindeki ilk transferleri arasında yer alıyordu.

FLAMENGO REDDETTİ

Portekiz ekibinin yeni teknik patronu Roger Schmidt’in”Ayrılabilir” raporu verdiği yıldız futbolcu için ilk harekete geçen takım Flamengo oldu ve kiralama teklifi yaptı. Benfica bunu kabul etse de Everton, ülkesine dönmek istemediğini ve Avrupa’da kalacağını açıkladı. Fenerbahçe’nin de her iki kanatta da görev yapabilen Sambacı için harekete geçtiği öğrenildi.

Jesus’un Sarı-lacivertlilerde görmeyi çok istediği yıldız futbolcu için kiralama teklifi yapılacağı kaydedildi. Everton’ın, Şampiyonlar Ligi’nin de etkisiyle Fenerbahçe’ye sıcak baktığı belirtildi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın