Eyüpspor’un Rekor Bedelle Galatasaray’dan Transfer Ettiği Eren Can Yardımcı Ortadan Kayboldu

 Eyüpspor’un Rekor Bedelle Galatasaray’dan Transfer Ettiği Eren Can Yardımcı Ortadan Kayboldu
Okunuyor Eyüpspor’un Rekor Bedelle Galatasaray’dan Transfer Ettiği Eren Can Yardımcı Ortadan Kayboldu

Galatasaray’dan Eyüpspor’a tartışmalı bir bedelle transfer olan Erencan Yardımcı, henüz yeni takımında forma şansı bulamadı!

REKOR BEDELLE TRANSFER

Misli.com  2. Lig Kırmızı Grup takımı Eyüpspor, ara transfer döneminin bitmesine saatler kala 4,2 milyon lira karşılığında Galatasaray’dan 18 yaşındaki santrfor Erencan Yardımcı’yı transfer etmişti.

4 MAÇIN 2’Sİ TRİBÜNDE, 2’Sİ YEDEK KULÜBESİNDE

Lig rekorunu kıran bu transfer gündemi de bir hayli meşgul etmiş ve konuşulmuştu. İstanbul ekibine imzayı atan 19 yaşındaki oyuncu transferinden itibaren geçen 4 maçlık sürenin yarısını tribünde diğer yarısını da yedek kulübesinde geçirdi.

HENÜZ FORMA ŞANSI BULAMADI

Takımının şampiyonluk yolunda oynadığı zorlu mücadelelerde önemli alternatiflerinden biri haline de gelen Erencan Yardımcı, tribünde geçirdiği iki maçın ardından ilk kez Bodrumspor karşılaşmasında kadroya girmeyi başardı. Erencan Yardımcı, 0-0 sona eren karşılaşmada forma şansı bulamadı.

SAKATLIĞI VE HASTALIĞI YOK

Eyüpspor, genç oyuncunun transferinden bu yana 4 maça çıkarken Erencan Yardımcı bu mücadelelerde henüz süre alamadı. Erencan’ın hastalığı ve sakatlığının olmaması dikkat çekti.

BU YÜZDEN SÜRE ALAMAMIŞ!

Eyüpspor’da teknik heyetin kazanan kadroyu bozmamak için Erencan’a süre vermediği öğrenildi.

Eyüpspor’un şampiyonluk mücadelesinde önemli alternatifler arasında yer alan genç golcünün önümüzdeki maçlarda süre alması bekleniyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın