Ersun Yanal Sürprizi! Geri Dönüyor

 Ersun Yanal Sürprizi! Geri Dönüyor
Okunuyor Ersun Yanal Sürprizi! Geri Dönüyor

Son olarak Fenerbahçe’ye yeşil ışık yakan Ersun Yanal, futbola geri dönüyor. Sık sık sosyal medya hesabından futbola dair görüşlerini paylaşan deneyimli teknik adam, kendisini ve ekibini hazır tutuyor. Ersun Yanal’ın gelecek teklifleri değerlendirip yeni sezona projesine inandığı bir takımla girmeyi planladığı öğrenildi.

Fraport TAV Antalyaspor’dan ayrıldığı günden bu yana takım çalıştırmayan Ersun Yanal, yeni sezonda takım çalıştırmaya hazırlanıyor. Süper Lig’de 2013/2014 sezonunda Fenerbahçe ile şampiyonluk yaşayan Yanal, yeniden başarılı günlere yelken açmak adına ekibiyle birlikte kendisini de hazır tutuyor.

ERSUN YANAL İÇİN VARSA YOKSA PROJE

60 yaşındaki tecrübeli hoca, Süper Lig’deki bazı takımlardan teklif alırken, bu konuda ince eleyip sık dokuyacak. Yanal için öncelik proje. Projesine inandığı bir takıma imza atmak isteyen Ersun Yanal’ın, onun dışındaki tekliflere sıcak bakmadığı öğrenildi.

ERSUN YANAL’IN FENERBAHÇE SÖZLERİ

Ersun Yanal geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada, iki kez çalıştırdığı Fenerbahçe’ye yeşil ışık yakarak, “Ben profesyonel bir teknik direktörüm. Fenerbahçe’de olmak, çalışmak her teknik direktör için hedeftir. Bu bir onurdur. Her zaman bunun yolu açıktır. Bana ihtiyaç olduğunda her koşulda Fenerbahçe için tamam derim.” ifadelerini kullanmıştı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın