Ersin Destanoğlu’nun Yerine Mert Günok

 Ersin Destanoğlu’nun Yerine Mert Günok
Okunuyor Ersin Destanoğlu’nun Yerine Mert Günok

Yeni sezon çalışmalarına hız veren Beşiktaş’ta sıcak gelişmeler yaşanıyor…

Çifte kupa sahibi Kara Kartal’ın kale bekçisi Ersin Destanoğlu’na talipler devam ediyor. Sergilediği performans ile büyük takdir toplamayı başaran Yıldız kaleci için önemli olaylar yaşanıyor.

Geçen sezon ortaya koyduğu başarılı performansın ardından transfer döneminin gözde isimlerinden biri olan Ersin Destanoğlu’na, Fransa Lig 1 ekibi Nice’in yoğun markajı devam ediyor.

Destanoğlu Yerine Günok

Ersin Destanoğlu’nu 8 milyon euro ve sonraki satıştan pay karşılığı Nice’e satmaya hazırlanan Beşiktaş, genç kalecinin yerini gelecek yıldız isimi de belirledi.

SON TEKLİF 8 MİLYON EURO

20 yaşındaki file bekçisi için son olarak 8 milyon euroluk bir teklifte bulunan Güney Fransa ekibinin, Siyah-Beyazlı yönetimle pazarlık halinde olduğu kaydedildi.

Tarafların, bu bedele ek olarak sonraki satıştan pay konusunda da görüşmelerini sürdürdüğü ve yakın zaman içinde anlaşmanın olabileceği belirtildi.

Kariyerine Avrupa’da devam etmeye olumlu bakan Ersin Destanoğlu’nun da tarafların anlaşmasını beklediği bildirildi. Nice’i gelişimini sürdürmek için doğru bir hamle olarak gören yetenekli kalecinin, sıradaki macerasında da çok çalışmaya devam edip performansını yükseltmeyi planladığı ifade edildi.

Kara Kartal, Ersin Destanoğlu’nu satması halinde Trabzonspor’un da takibinde bulunması sebebiyle zaman kaybetmeden Başakşehir’in Milli kalecisi Mert Günok için harekete geçecek.

AYRILMAK İSTİYOR

İstanbul temsilcisinde ikinci kaleci konumunda bulunan ve ayrılmak isteyen başarılı ismin düşük bir bonservis bedeli karşılığında Kartal yapılması amaçlanıyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın