Ersin Destanoğlu’nun Yerin İki Dev İsim

 Ersin Destanoğlu’nun  Yerin İki Dev İsim
Okunuyor Ersin Destanoğlu’nun Yerin İki Dev İsim

Süper Lig’i iki kupa ile taçlandıran Beşiktaş’ta sıcak saatler yaşanıyor. Transferler için kolları sıvayan Kara Kartal’da söz konusu yıldız eldiven ”Ersin Destanoğlu”…..

Kara Kartal’ın 20 yaşındaki genç kalecisi Destanoğlu’na Fransa’nın Nice   kulübünün ilgisini devam ediyor. Genç oyuncu sergilediği performans ile hayran kitlesini büyüttü.

Beşiktaş yönetimi ise , Ersin’in satışı durumunda yerine iki aday belirledi.

Gözler Beşiktaş  yönetiminin vereceği karara çevrilirken Başkan Ahmet Nur Çebi ve kurmayları, teknik direktör  Sergen Yalçın ile yapılacak görüşmenin ardından bu transfere son şeklini verecek.

Fotomaç’ın haberine göre, 20 yaşındaki eldivene ilk olarak 5 milyon Euro’luk teklif yapan Fransız ekibi, siyah-beyazlıların kapıyı 12 milyon Euro’dan açması üzerine teklifini 8 milyon Euro’ya yükseltmişti.

Ersin’in gitmesi halinde harekete geçecek siyah-beyazlıların listesindeki ilk isim A Milli Takım’ın EURO 2020 kadrosunda yer alan Mert Gönuk …

2 yıl daha sözleşmesi bulunan Başakşehir’de fazla forma şansı bulamayan milli eldivenin ayrılmak istediği ifade edildi. Kartal’da rota  Sergen Yalçın’ın talebine göre yabancıya da dönebilir.

Bu noktada öne çıkan en önemli isim ise Werder Bremen’de forma giyen Jiri Pavlenka  olacak. 29 yaşındaki Çek eldivenin Bundesliga’dan düşen Alman ekibi ile 1 senelik kontratı daha var

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın