Ersin Destanoğlu’nun Yeni Adresi

 Ersin Destanoğlu’nun Yeni Adresi
Okunuyor Ersin Destanoğlu’nun Yeni Adresi

Şenol Güneş’in yeniden takımım başına geçmesiyle kaleyi Mert Günok’a kaptıran Ersin Destanoğlu’nun kısa dönemde formayı geri almasına imkan verilmiyor.

Şenol Güneş’in yeniden takımım başına geçmesiyle kaleyi Mert Günok’a kaptıran Ersin Destanoğlu’nun kısa dönemde formayı geri almasına imkan verilmiyor. Şampiyonluğun geldiği yılın hemen ertesinde Nice ve Ajax’ın 5-6 milyon Euro’luk tekliflerle kapıyı çaldığı Ersin için şu anda sportif direktör Ceyhun Kazancı kapı kapı dolaşarak takım arıyor.

Beşiktaş, Ersin’i Değer Kaybetmeden Satmak İstiyor

Şu an için Ersin’e talip yok. Beşiktaş yönetimi ise bir piyasası oluşan Ersin’i daha fazla değer kaybetmeden satmak istiyor.

Club Brugge Ersin Destanoğlu’nu radarına aldı
Voetbalnieuws’in haberine göre Belçika ekiplerinden Club Brugge, Beşiktaş’ın kalecisi Ersin Destanoğlu’nu radarına aldı. Kadrosunda eski Beşiktaşlı Cyle Larin’i de bulunduran takım, Ersin için herekete geçti.

Sezon başında da istemişlerdi
Club Brugge, Ersin Destanoğlu ile sezon başında da ilgilenmişti. Belçika temsilcisi, yaz döneminde Beşiktaş’ın yüksek bonservis bedeli talep etmesi nedeniyle transferi rafa kaldırmıştı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın