Ersin Destanoğlu’ndan Milli Takım Açıklaması

 Ersin Destanoğlu’ndan Milli Takım Açıklaması
Okunuyor Ersin Destanoğlu’ndan Milli Takım Açıklaması

Bu sezonu Şampiyonluk ile kapatan Beşiktaş’ın yıldız kalecisi Ersin Destanoğlu, birçok konuda açıklamalarda bulundu.

“İNŞALLAH ÖNÜMÜZDEKİ YILLARDA TARAFTARIMIZIN ÖNÜNDE KUPALAR KALDIRIRIZ”

Kazandığımız Lig mücadelesi için çok mutluyum, İlk şampiyonluğumu yaşadım. Bu seneyi 2 kupayla kapatma şansımız var. İnşallah 2 kupayla İstanbul’a döneceğiz. bu sezon zorlu bir süreç oldu 3 günde bir sahadaydık.

İnşallah bu gelecek sezon taraftarlarımızın önünde kupalarımızı kaldırırız . Hocamız, Utku abi ve benim arkamda durdu. Ondan aldığımız güvenin karşılığını sahada iyi mücadele ederek vermeye çalıştık. Verdiğimizi de düşünüyorum. Şampiyonlukla taçlandırdık. Hocamıza da yönetime de teşekkür ediyorum” diye konuştu.

“RIDVAN İLE BERABER ŞAMPİYONLUK YAŞAMANIN HAYALİNİ KURUYORDUK”

Rıdvan Yılmaz ile yıllardır bu şampiyonluğu hayal ediyorduk ve başardık. Rıdvan ile 12 yaşından beri beraberiz. Beraber oynamanın, şampiyonluk yaşamanın hayalini kuruyorduk. Gerçekleştirdik. Daha çok hayallerimiz var. Yavaş yavaş onları da Beşiktaş forması altında gerçekleştirebiliriz” ifadelerini kullandı.

“ELİMDEN GELENİ YAPTIĞIM SÜRECE A MİLLİ TAKIM FORMASINI GİYECEĞİMİ DÜŞÜNÜYORUM”

“Perşembe günü Ümit Milli Takımın kampına katılacağım. Yine milli takım forması altında mücadele ediyorum. Hocamız bizi ne zaman uygun görürse çağıracaktır. Ben elimden geleni yaptığım sürece A Milli Takım formasını giyeceğimi düşünüyorum. Yeteri ben sahada iyi performans göstereyim. Milli armayı nerede taşırsak önemli” şeklinde konuştu.

İki kupa ile sezonu tamamlayacaklarını söyleyen genç kaleci, “Ligi bitirdikten sonra buraya daha hazır çıkabileceğiz. Lig çok stresli geçti. 1-2 gün dinlenme şansımız oldu. Yarın, kupayı da alıp Vodafone Park’ta iki kupayı kaldırmak istiyoruz” diye konuştu.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın