Ersin Değerini Yükseltmeye Devam Ediyor.

 Ersin Değerini Yükseltmeye Devam Ediyor.
Okunuyor Ersin Değerini Yükseltmeye Devam Ediyor.

Süper Lig’de Galatasaray’a karşı galibiyet kazanan Beşiktaş’ta Cyle Larin ‘in golleri ile taçlansa da , kale bekçisi Ersin Destanoğlunu da büyük payı var….

Başarılı eldiven sergilediği forma grafiği alkış toplamaya devam ediyor… Destanoğlu , git gide değerini yükseltiyor.

Başarılı çalıştırıcı ligin bitimine 8 maç kala kaleyi Destanoğlu’na emanet etti. O zamanlar Ersin’in Transfermarkt’a göre piyasa değeri sadece 50 bin Euro olarak gösteriliyordu. 20 yaşındaki kaleci her maç üzerine koyarak oynadı ve piyasanı sürekli artırdı.

Galatasaray maçında Halil’in boş kaleye vurduğu topa müthiş yetişen, ardından penaltıdan Mostafa Mohamed’e engel olan Ersin Destanoğlu’nun yeni piyasa değeri 8.5 milyon Euro. Değerini 170’e katlamayı başardı.

EN PAHALI ELDİVEN
Ersin 2001 doğumlu kaleciler arasında 8.5 milyon euro’luk değeriyle ilk sırada yer alıyor. Ersin’i Shakhtar’ın genç kalecisi Trubin 8 milyon euro ile takip ediyor. Portekiz ekibi Famalicao’dan Luiz’in ise piyasa değeri 3 milyon euro.

FRANSIZLAR TAKİPTE
Ersin, Siyah Beyazlıda forma giydiği 1.5 yılda Avrupa’da ciddi bir piyasa oluşturdu. Genç eldiveni başta Lyon olmak üzere birçok Fransız kulübü istiyor. E rsin’in Kara Kartal ile 1 yıl daha sözleşmesi bulunuyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın