Erol Bulut’tan ”Mesut Özil”…

 Erol Bulut’tan ”Mesut Özil”…
Okunuyor Erol Bulut’tan ”Mesut Özil”…

Demir Grup Sivasspor ile berabere kalan Fenerbahçe2nin Teknik direktör  Erol Bulut maç sonu değerlendirmelerde bulundu. Bulut, “Bu gece zor Sivasspor deplasmanından 3 puan almak isterdik, ama 1 puan aldık, buda bizim için değerlidir.

Bulut ; Maçtan önce olsun, maçtan sonra olsun yayıncı kuruluşa flaşta konuştuğumuz anların hiçbiri yayınlanmıyor. Biz kendimizi en iyi şekilde buradan ifade etmeye çalışıyoruz. Fenerbahçe camiasına yanlış yapılan olaylar var. Bunu da zaten yeterince başkanımız olsun, biz olsun, sportif direktörümüz olsun dile getiriyoruz.

“MESUT EN KISA SÜREDE ARAMIZDA OLACAK”

“Mesut Özil’in, karantina süreci var. O bittiğinde, ondan sonra her şey istediğimiz şekilde gelişecek, aramıza en kısa zamanda katılacaktır. Zaten uzun bir süre bu karantinadan dolayı 10-12 gün çalışmadı. İlk Fırsatta antrenman çalışmalarına basılacağız İnşallah

“SOĞUK ETKİLEDİ”

Bulut, “Bugün soğuğun ilk 20-25 dakika bizi etkilediğini düşünüyorum. Alışma süresi biraz sürdü. Tabii eksiklerimiz bir hayli var. Onların da eksikliğini hissettik. Sakatlarımızdan iğne ile gelenler oldu, Sosa gibi. İlk maçına bugün kaç hafta sonra çıktı. Yarım saat oynadı. Ama benim her zaman söylediğim gibi, hiçbir bahaneye sığınmıyorum. Sonuçta biz Fenerbahçe olarak 11 kişi sahaya çıktığımız zaman her maçı kazanmak için çıkıyoruz” dedi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın