Erman Toroğlu’ndan Şaibe İddialarına Yanıt

 Erman Toroğlu’ndan Şaibe İddialarına Yanıt
Okunuyor Erman Toroğlu’ndan Şaibe İddialarına Yanıt

Beşiktaş, Atakaş Hatayspor’u 7-0 skor ile mağlup ederek Liderlik yolunda büyük adım atmış oldu. Mutlu sona yaklaşan Kartal’da moraller tavan yapmış durumda .

Ünlü yorumcu Erman Toroğlu, A Spor ekranlarında Beşiktaş – Atakaş Hayatspor ‘un maç değerlendirmesi yaptı , çarpıcı ifadeler kullanan Toroğlu’nun sözleri şu şekilde ;

“Beşiktaş hakikaten bu sene iyi futbol oynadı, 4 büyüğe baktığımda Beşiktaş sonuna kadar hak etti. Saha çamurmuş, yan basmış, yok kuralmış falan hepsi hikaye. Beşiktaş bu kadar önemli maçta nasıl oynuyor, görsünler.”

Bu takım; dopingi beyinlerine kazımışlar, 11 futbolcu aynı beyinden düşünüyor. Türkiye şartlarına göre çok üst düzey top oynadılar.

Maç hakkında sosyal medyada dönen iddialara ilişkin Toroğlu, “1 Mayıs Emek Bayramı. Beşiktaş bugün 7-0 kazandıysa emeğinin karşılığını aldı. Hatay’ın yediği goller şaibeliymiş diyen hasta ruhlu insanlar var, inanamıyorum!” dedi.

“ŞAMPİYON OLDU ARTIK”

– “Son maçlarda N’Koudou da tuhaf, nasıl bir top oynadı ki Beşiktaş’ta kötü oynayan yok. Sergen’e helal olsun, bu kaleciye güvendi ve Türk futboluna kaleci kazandırdı, bugün 2 kritik müdahalesi var.”

– “Beşiktaş lig şampiyonluğunu sonuna kadar hak etti. Rakipleri saha çamur, oyun kuralı ihlali falan derken işi götürdü. Bence iş bitti, Beşiktaş şampiyon oldu, “şampi” falan değil.”

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın