Erman Toroğlu’ndan Olay İddalar

 Erman Toroğlu’ndan  Olay İddalar
Okunuyor Erman Toroğlu’ndan Olay İddalar

Beşiktaş’ın 2-0 kazandığı Galatasaray derbisinin ardından Ünlü futbol yorumcusu Erman Toroğlu, açıklamalarda bulundu. Fatih Terim’i eleştiri yağmuruna tutan Toroğlu, Sergen Yalçın’dan ise övgü dolu sözlerle bahsetti. Toroğlu, ‘Arda Turan’ın yürüyecek hali yok’ derken, Radamel Falcao transferini ise Fatih Terim’in istemediğini iddia etti.

“BÖYLE GİDERSE TERİM GALATASARAY’A ZARAR VERMEYE DEVAM EDER

“Bu maçı belirleyen adam Fatih Terim oldu. Böyle giderse Fatih Terim Galatasaray’a zarar vermeye devam eder. Seneye de kalırsa bu gidişle zarar sürer

“TERİM’E BAKIYORUM, O DA HİKAYE”

Aslan’a bakıyorum, miskin, kafası düşmüş, kenarda başındaki adama bakıyorum, o da hikaye. Kartal’a bakıyorsun, nasıl parçalarım diye koşan 11 adam, yandaki teknik direktör de heyecanlı, hırslı. Hakem falan demeden çatır çatır yendiler.

“FATİH TERİM BAZI KONULARDA BIKTIRDI”

Teknik adam bana bunu getirdiler diyecek Diagne için. Fatih Terim bazı konularda bıktırdı, bu zamana kadar yaptıkları iyiydi. Fatih Terim karar vermeli. Ya sahadan üste bir yere çıkacak, sahaya girerse de bu tip şeylerle karşılaşır Galatasaray.

“SERGEN HEYECANLI BİR ADAM”

Sergen Yalçın heyecanlı bir adam. Onunla program yaptığımızda, ‘Ya hocam, Anadolu’da çalışıyorum, bir yere geliyorsun, tıkanıyorsun. Büyük takım çalıştırmazsam bir yere varamam. Bulamazsam da bu işi bırakırım’ dedi. ‘Bir an evvel gelemezsem mücadeleye gerek yok’ dedi. Yakaladı, devam ediyor.

“BİRİ DOYMUŞ, BİRİ AÇ”

Sergen Yalçın ile Fatih Terim’e bakınca, biri doymuş, biri aç. Sahadaki futbolcusu da aç. O da ısırmaya, parçalamaya geliyor. Sahadaki 3-5 oyuncusu oynuyor Galatasaray’ın, gerisi emekli gibi oynuyor. Balık da baştan kokar. Yönetim, bilmem ne, bittim, öldüm dersen takımın da yalnız olur.

“ÇATIR ÇATIR YENDİLER”

Galatasaray bu maçtan puan alsa Beşiktaş’a yazık olurdu. Çıktılar, çatır çatır yendiler. Daha da farklı olabilirdi, çatır çatır yendiler.

“SEYİRCİ OLSA GALATASARAY 60’DA PARAMPARÇA OLACAK”

Artık deplasman falan demeye gerek yok, seyirci yok. Galatasaray demek Beşiktaş seyircisinin önünde oynasa, 60’da paramparça olacak.

“ARDA’NIN YÜRÜYECEK HALİ YOK”

Arda Turan’ın yürüyecek hali yok. İki top yaptı, kaçtı. Bazılarına yük bindi, bazılarına binmedi. İki stoper iki büyük hata yaptı, biri gol oldu, biri olmadı

“VIDI VIDI YAPARSANIZ FUTBOLCU ETKİLENİR”

Yönetimle falan tartışmalar, dışarıda münakaşalar olursa bu hale gelirsiniz. Vıdı vıdı yaparsanız futbolcu etkilenir. Teknik adamın, yönetimin tartışıyor, böyle olur mu?

“GALATASARAY’DA IŞIK YOK

Galatasaray bu kafada giderse işi zor. 2-3 oyuncu alırlar, belki şekil değişir ama sağından, solundan, üstünden bakıyorum ışık yok. Beşiktaş’a bakıyorum her geçen gün biraz daha koyuyor üzerine. Her geçen gün bir şey var.

“FALCAO’YU TERİM İSTEMEDİ”

Diagne’yi kim aldırdı? Seyirci aldırdı. Falcao’yu kim aldırdı? Seyirci aldırdı. Taraftar ile kimin arası iyi? Yönetimin mi, Fatih Terim’in mi? Falcao’yu Fatih Terim istemedi.”

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın