Erman Toroğlu’ndan Flaş Sergen Yalçın Yorumu: Fatih Terim Abisinin İzinde

 Erman Toroğlu’ndan Flaş  Sergen Yalçın Yorumu: Fatih Terim Abisinin İzinde
Okunuyor Erman Toroğlu’ndan Flaş Sergen Yalçın Yorumu: Fatih Terim Abisinin İzinde

Erman Toroğlu, Beşiktaş’ın İttifak Holding Konyaspor’u 1-0 mağlup ettiği karşılaşmayı yorumladı.

Spor yorumcusu ve eski hakem Erman Toroğlu, Beşiktaş’ın 10 kişiyle İttifak Holding Konyaspor’u 1-0 mağlup ettiği maçın sonrasında A Spor ekranlarında değerlendirmede bulundu.

Sergen Yalçın hakkında ilginç bir çıkış yapan Toroğlu, “Sergen Yalçın, Fatih Terim abisinin izinde gitmeye başlamış, o tarz konuşuyor.” dedi.

İşte Toroğlu ;

– “Beşiktaş kazandı, maçın 4’te 3’ünü 10 kişi oynadı, çok mücadele etti ama 10 kişiyle de iyi şeyler yaptı ancak Konya takımı, takım değil. Beşiktaş da çıkış dönemindeki Beşiktaş değil.”

 “10 kişi kalınca, Aboubakar top çıkarmak için 35 metreye falan gelmeye başladı. Aboubakar sana ceza alanı içinde lazım. Orada diri kalacak ki kafa vuracak, gol atacak. Çağırmıyorsun da, çocuk mecbur geliyor.”

“N’SAKALA’DAN HESAP KESİLMELİ”

– “Aboubakar, 10 kişi kalınca çok kendini harcadı. N’Sakala’dan hesap kesilmesi lazım, arkadaşlarını sattı. İlla para pulla satmak olmaz, bir futbol ukalalığı ile satarsın. Oynadığın takım, şampiyonluğa oynayan bir takım. Rıdvan gelene kadar oynatırsın, sonra hesabı kesersin.”

“SAHADAKİ OYUNCULAR İSMAİL KARTAL’I GÖNDERMİŞ”

– “İsmail Kartal için yönetimin karar almasına gerek yok, sahadaki oyuncular gitmesi için karar almışlar. Yıllardır içinde olduğunda görüyorsun. Ben olsam, hiç uzatmam.”

“MAÇI SATTI’ DERLER”

– “N’Sakala’nın yaptığını bir futbolcunun yapmasını ben düşünemiyorum. Şampiyonluk maçında yapsan, maçı sattı derler. Atılacak olsan bile böyle atılmazsın. Bu adam Beşiktaş’ta nasıl oynuyor?”

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın