Erman Toroğlu’ndan Arda Güler’e sert sözler!

 Erman Toroğlu’ndan Arda Güler’e sert sözler!
Okunuyor Erman Toroğlu’ndan Arda Güler’e sert sözler!

A Spor yorumcusu ve Sabah Gazetesi yazarı Erman Toroğlu, Fenerbahçe’nin genç yıldızı Arda Güler’in penaltı almak için hakemi aldatmaya yönelik hareketini eleştirdi ve bunu asla bir daha yapmaması tavsiyesinde bulundu.

Ünlü yorumcu Erman Toroğlu, Fenerbahçe’nin genç yıldızı Arda Güler’e karşı sitemde bulundu. Kayserispor maçına ilk 11’de başlayan ve 60 dakika sahada kalan Arda Güler’i hedefine alan Erman Toroğlu, hakemi aldatmaya yönelik hareket yaparak penaltı almaya çalıştığını söylediği genç yıldızı eleştiri yağmuruna tuttu.

İşte Erman Toroğlu’nun Arda Güler’e sitemini içeren o ifadeleri:

“Arda ilk 11’de başladı, güzel. Jesus, ikinci yarının başında oyundan alır zannettim ama 60’da aldı. O da tamam. Ama Arda’ya bir çift lafım var. Çok kabiliyetli bir çocuksun, taraflı tarafsız herkes seni seviyor. Ancak sakın dün akşamki penaltı aldatmacasını bir daha yapma. Zaten ‘Yapayım mı yapmayayım mı? kararını veremedin. İkisini de yapamadın. Eksi puan aldın. Hele bu yaşta bir futbolcuya (Özellikle de fit bir futbolcuya) bu tarz hareketler yakışmaz, kulağına küpe olsun. Belki bir penaltı kazanırsın ama çok şeyini kaybedersin. Bazı abilerin bunu göstere göstere yapıyor, kazananlar da var. Sen o tuzağa düşme.”

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın