Erman Toroğlu: Galatasaray’dan Gönderilecek Oyuncuyu Açıkladı

 Erman Toroğlu: Galatasaray’dan Gönderilecek Oyuncuyu Açıkladı
Okunuyor Erman Toroğlu: Galatasaray’dan Gönderilecek Oyuncuyu Açıkladı

Gündeme bomba gibi açıklamalar yapan ünlü futbol yorumcusu eski hakem Erman Toroğlu dün akşam yapılan Galatasaray-Fraport TAV Antalyaspor müsabakasında da Cimbomdan gönderilecek isim hakkında canlı yayında açıklamalar yaptı.

Ünlü yorumcu, eski hakem Erman Toroğlu, Galatasaray’ın evinde Fraport TAV Antalyaspor ile oynadığı mücadeleyi A Spor’da değerlendirdi.

Toroğlu Diagne için, “Anladığım kadarıyla takım arkadaşları da ona sempatik bakmıyor, o da Galatasaray’a uymadı. Kapak, kavanoza uymadı. Yollar ayrılacak, belli.” ifadelerini kullandı.

İşte Toroğlu’nun açıklamaları…

  • 1 puan aldın güzel. Ersun Yanal’a ne diyorlardı? Hücumcu teknik adam. Vay anasını sayın seyirciler ya. Elindeki futbolcu iyiyse ben de oynatırım hücumu. Böyle bir oyun var mı ya? Maçları böyle çok nadir bitirirsin.
  • Galatasaray’da genç çocuk var santrfor. Falcao var, o da bitti. Diagne nerede? Oğulcan henüz Galatasaray santrforu değil. Diagne burada olsa farklı olur. Falcao’nun ne halt olacağı belli değil. Artık dalga geçiyor. Verilen para gitti, murdar oldu. Demek ki bu adam sakat geldi. Demek ki bu adama sağlık raporu gerekli şekilde gelmemiş. Ben bu işlere şüpheyle bakıyorum. Nasıl transferler bunlar.
  • Arda ve Belhanda aynı tip 2 adam. Arda çok çalıştı, Belhanda aynı gayreti göstermedi. Arda, sinirlenmeye başladı, gerildi ve çok doğru zamanda oyundan çıktı. Feghouli varsa Galatasaray top oynar. Feghouli yoksa iş zor, keten helva.
  • Galatasaray soldan çok hücum etti. Yapılan ortalar kötü ortalar. Gol oluyor bazıları, asist yaptı diyorlar. Asist değil onlar, asit. Adamın kafasına yapacaksın ortayı.
  • Galatasaray, rakip defansı zorlayamadı. Hangi oyuncu çalım atarak gitti bugün? Bu tip defansları çalım atarak geçersin. Ceza alanı içinde etkili olamadı Galatasaray. Feghouli, araya top atıyor, çabuk oynuyor gidiyor. Antalyaspor’un bu zihniyetine Diagne faydalı olurdu. Kapıyı kıracaksın. Yükleneceksin sağdan soldan estarabim.
  • Ben teknik adam olsaydım napardım, Donk’u santrfora yollardım. Şişirirdim üstüne Donk’un topları. Ceza alanı civarında gez derim Donk’a. Antalya’nın zihnini, düzenini bozardı. Kime şişiriyorsun, kim vuruyor Galatasaray’da?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın