Erman Toroğlu: “5 hakem düdük asacak”

 Erman Toroğlu: “5 hakem düdük asacak”
Okunuyor Erman Toroğlu: “5 hakem düdük asacak”

A Spor’da konuşan Erman Toroğlu, 5 hakemin MHK tarafından silindiğini öne sürdü. “Yetersiz performans ve Merkez Hakem Kurulu’nun direktiflerini yapmaması nedeniyle 5 hakeme sezon sonuna kadar görev verilmeyecek” dedi.

Toroğlu’nun sezon sonuna kadar maç verilmeyeceğini iddia ettiği Alper Ulusoy son olarak Antalyaspor-Beşiktaş maçını yönetmişti. Bu maçta Veysel Sarı’yı oyundan atması çok tartışılmış ve Antalyaspor tarafından düdüğünü asması istenmişti.

Atilla Karaoğlan ise Kayserispor-Alanyaspor maçında düdük çalmıştı. Kayseri yönetimi Sapunaru’yu ikinci sarıdan atan Karaoğlan’a tepki göstermişti

Trabzonspor-Denizlispor maçında düdük çalan Mustafa Öğretmenoğlu ise, Denizlisporlu Mustafa Yumlu’nun penaltı tartışmasına sebep olan hareketine, VAR’a gidip baktığı halde “Devam” demişti. Bu da kamuoyunda yanlış karar olarak yorumlandı.

Suat Arslanboğa son olarak Hatayspor-Fenerbahçe maçında sahaya çıktı. Bazı hakem yorumcuları, Arslanboğa’nın Hatay lehine iki pozisyonda penaltıyı es geçtiğini iddia etmişti.

Erman Toroğlu, TFF 1. Lig’de geçen hafta oynanan Ümraniyespor-Samsunspor maçında kural hatasına imza atan Ramazan Keleş ile birlikte görevli olan Sezgin Çınar, Gökmen Baltacı ve Tayfun Sarı’nın da maçlara verilmeyeceğini söyledi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın