Emre Kocadağ’dan Transfer Açıklaması

 Emre Kocadağ’dan Transfer Açıklaması
Okunuyor Emre Kocadağ’dan Transfer Açıklaması

Süper Lig’e güzel bir başlangıç yapan Beşiktaş ‘ta sıcak gelişmeler yaşanıyor…

Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ, transfer çalışmalarıyla ilgili olarak yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu. İşte Emre Kocadağ’ın sözleri….

Batshuayi üst düzey bir futbolcu, gönlüm 30 golü görsün ister ama ne olur bilemiyorum. Bizi skora götürecek oyunculardan kurulu bir kadromuz var.

KAAN AYHAN DA LİSTEDE

Stoper ihtiyacımız var, birkaç isim listede ve Kaan Ayhan da listedeki isimlerden olabilir. 3-4 oyuncuyla görüşmeler devam ediyor.

İlk hedefimiz stoper , bunu yanı sıra 6 – 8 transfere daha imza atmayı düşünüyoruz. I

Lens ve Douglas’a kulüp bulmaları için telkinlerimiz sürüyor. Yolları ayırma formülü arıyoruz. Futbol oynamaları için destek veriyoruz.

Adem Ljajic için şu anda bir karar alındı, izinde. Gelen teklifler var, değerlendirilecektir. Olmuyorsa da teknik heyetimiz son kararı verecektir.

DURUŞUYLA BİZE GELDİ

Valentin Rosier, verdiği katkı ve genç yaşıyla yatırım yapılabilecek bir oyuncuydu. Birçok teklif aldı ama duruşuyla Beşiktaş’a geldi. Taraftarımız da hak ettiği karşılamayı yaptı.

ALEX VE SALİH SÖZLERİ

Alex Teixeira, çok ciddi bonservis değeri görmüş bir oyuncu. Salih Uçan, geçen sezon Alanyaspor’da çok iyi işler yaptı. Yaz döneminin en gözde transferlerinden biriydi. Hocamızın ısrarla istediği bir transferdi, Salih’le çok iyi bir diyaloğumuz var.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın