Emre Belözoğlu’nun İlk Transferi Fenerbahçe’den

 Emre Belözoğlu’nun İlk Transferi Fenerbahçe’den
Okunuyor Emre Belözoğlu’nun İlk Transferi Fenerbahçe’den

Başakşehir’in başında başarılı bir sezon geçiren teknik direktör Emre Belözoğlu, gözünü gelecek sezona çevirdi. Şimdiden transfer çalışmalarına başlayan Emre Belözoğlu, gözünü Fenerbahçe’ye çevirdi.

Fenerbahçe’de beklenen performansı gösteremeyen ve takımdan ayrılacağı konuşulan Nazım Sangare ile ilgili önemli bir gelişme yaşandı… Sarı-Lacivertliler’de fazla forma şansı bulamayan tecrübeli oyuncuyu Medipol Başakşehir kadrosuna katmak istiyor.

Başakşehir Teknik Direktörü Emre Belözoğlu’nun Nazım Sangare’nin transfer edilmesi için yönetime rapor sunduğu öğrenildi. Fenerbahçe’nin 2020 yılında Antalyaspor’dan 1.7 milyon Euro’ya renklerine bağladığı 27 yaşındaki futbolcu bir türlü istikrarı yakalayamadı. Tecrübeli futbolcu Fenerbahçe’de bu sezon 18 lig maçında görev aldı.

Güncel piyasa değeri 2 milyon Euro olan Nazım Sangare’nin Fenerbahçe ile olan sözleşmesi 2024 yılında sona eriyor.

Öte yandan Emre Belözoğlu’nun Fenerbahçe’ye kazandırdığı isimlerden Bright Osayi-Samuel, transfer sürecine dair çarpıcı açıklamalar yaptı. Emre Belözoğlu sayesinde Fenerbahçe’ye transfer olduğunu belirten Osayi-Samuel, “Beni neden istediğini ve kulübün ne kadar harika bir platform olduğunu bana söyledi” ifadelerini kullandı.

TRANSFERDE EMRE BELÖZOĞLU DETAYI

Osayi-Samuel, İngiliz basınına yaptığı açıklamada Emre Belözoğlu detayına dikkat çekti. Emre Belözoğlu’nun transfer sürecinde büyük bir rol oynadığını belirten başarılı isim, Fenerbahçe’nin büyüklüğüne dikkat çekti.

“EMRE BELÖZOĞLU BENİ NEDEN İSTEDİĞİNİ ÇOK İYİ ANLATTI”

Emre Belözoğlu’nun kendisini neden istediğini çok iyi anlattığını belirten Osayi-Samuel, “Emre Belözoğlu bana kulübün ne kadar büyük olduğunu ve benim için ne kadar harika bir platform olacağını söyledi. Dünyanın en büyük kulüplerinden biri, birçok insan maçları izliyor ve birinin buraya gelip becerilerini sergilemesi için büyük bir platform” ifadelerini kullandı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın