Emre Belözoğlu’nu havalara uçuracak haber

 Emre Belözoğlu’nu havalara uçuracak haber
Okunuyor Emre Belözoğlu’nu havalara uçuracak haber

Emre Belözoğlu’nun, “Mutlaka alın, o da gelirse şampiyonluğa oynarız” dediği Michy Batshuayi adım adım Başakşehir’e geliyor.

Başakşehir teknik direktörü Emre Belözoğlu’nun gözü Michy Batshuayi transferinde. Genç teknik adamın ısrarla istediği transferde artık sona gelindi. Mesut Özil’i açıklayan Başakşehir’in sıradaki açıklayacağı isim Belçikalı golcü olacak.

EMRE BELÖZOĞLU HAVALARA UÇACAK

Medipol Başakşehir, transferde önemli adımlar atıyor. Başakşehir, Fenerbahçe forması giyen Mesut Özil’in dışında forvet için de ses getirecek bir hamle hazırlığında. Yeni sezonda hedefi şampiyonluk olarak belirleyen Turuncu-Lacivertliler, zirveye oynayacak kadroyu Beşikta∫’ta geçen sezon kiralık oynayan Michy Batshuayi ile güçlendirmek istiyor. Chelsea’nin yeniden kiralamak istediği Batshuayi için Beşiktaş geçen sezon futbolcunun kulübüne sadece 150 bin Euro kiralama bedeli ödemişti. Oyuncuya ise 3 milyon 165 bin Euro garanti ücret verildiği KAP yoluyla duyurulmuştu. Başakşehir’in ise transferi çok daha düşük bir maliyetle bitirmek üzere olduğu vurgulandı. Oyuncuyla prensipte büyük ölçüde anlaşıldığı ifade edildi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın