Emre Belözoğlu’ndan Fenerbahçe’ye tarihi transfer kıyağı! İlk ağızdan açıklama geldi

 Emre Belözoğlu’ndan Fenerbahçe’ye tarihi transfer kıyağı! İlk ağızdan açıklama geldi
Okunuyor Emre Belözoğlu’ndan Fenerbahçe’ye tarihi transfer kıyağı! İlk ağızdan açıklama geldi

Emre Belözoğlu’nun sarı lacivertli takıma kazandırdığı isimlerden Bright Osayi-Samuel, transfer sürecine dair önemli açıklamalar yaptı.

Emre Belözoğlu Fenerbahçe’de sportif direktörlük görevini yürüttüğü esnada Sarı-Lacivertlilere yaptığı transferlerle dikkat çekmişti. Adeta sil baştan takım kuran Emre Belözoğlu, özellikle kazandırdığı bazı isimlerle taraftarların da büyük takdirini kazanmıştı.

EMRE BELÖZOĞLU’NUN PRENSİ BRİGHT OSAYİ-SAMUEL

Emre Belözoğlu’nun o dönem Fenerbahçe’ye hediye ettiği isimlerden biri de Bright Osayi-Samuel’di. QPR’den sadece 508 bin euro karşılığında transfer edilen Osayi-Samuel, takıma katıldığı ilk dönemde sağ açık pozisyonunda bekleneni verememiş ancak 24 yaşındaki Nijeryalı futbolcu sağ bek mevkisinde adeta kendisini bulmuştu.

TRANSFERDE EMRE BELÖZOĞLU DETAYI

Osayi-Samuel, İngiliz basınına yaptığı açıklamada Emre Belözoğlu detayına dikkat çekti. Emre Belözoğlu’nun transfer sürecinde büyük bir rol oynadığını belirten başarılı isim, Fenerbahçe’nin büyüklüğüne dikkat çekti.

“EMRE BELÖZOĞLU BENİ NEDEN İSTEDİĞİNİ ÇOK İYİ ANLATTI”

Emre Belözoğlu’nun kendisini neden istediğini çok iyi anlattığını belirten Osayi-Samuel, “Emre Belözoğlu bana kulübün ne kadar büyük olduğunu ve benim için ne kadar harika bir platform olacağını söyledi. Dünyanın en büyük kulüplerinden biri, birçok insan maçları izliyor ve birinin buraya gelip becerilerini sergilemesi için büyük bir platform” ifadelerini kullandı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın