Emre Belözoğlu Yılın Transferini Yaptı

 Emre Belözoğlu Yılın Transferini Yaptı
Okunuyor Emre Belözoğlu Yılın Transferini Yaptı

Başakşehir teknik direktörü Emre Belözoğlu, Fenerbahçe’ye dönüşünce istediği etkiyi yaratamayan Ozan Tufan için devreye girdi.

Premier Lig ekibi Watford’ın ligde kalması durumunda satın alma opsiyonunu kullanmak zorunda olduğu Ozan Tufan, burada teknik direktör Roy Hodgson’ın kadro planlamasında yer almıyor. Watford’ın ligde kalmasının da zor olduğu düşünülürse, Ozan Fenerbahçe’de kalacak gibi gözüküyor.

EMRE BELÖZOĞLU OZAN TUFAN’I KAPACAK

Fenerbahçe’de de ilk 11’e kendini atamayan, oynadığı bölgede de birçok dişli rakibi olan Ozan Tufan, sezonu yedek olarak geçirmek istemiyor. Başakşehir teknik direktörü Emre Belözoğlu ise, futbolunu çok beğendiği Milli orta sahayı takıma kazandırmak için fırsat kolluyor.

Fenerbahçe’de sportif direktörlük yaptığı dönemde Ozan Tufan’ın sözleşmesini uzatan, teknik direktörlük döneminde de Ozan’a formayı düzenli olarak veren Emre Belözoğlu, Milli yıldızı bu durumdan kurtarmak istiyor. Emre Belözoğlu başarılı orta sahaya, “Ortada kalma, sen çok yetenekli bir oyuncusun. Başakşehir’e gel, kendini yeniden insanlara kanıtla” diyerek transferi bitirecek.

Fotospor’un haberine göre; Başakşehir yönetimi, bu transferi kiralık olarak tamamlayıp hocalarının en çok istediği ismi kadroya katmak için girişimlere şimdiden başlamış durumda.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın