Emre Belözoğlu Teknik Direktör Adayı

 Emre Belözoğlu Teknik Direktör Adayı
Okunuyor Emre Belözoğlu Teknik Direktör Adayı

Süper Lig’de Fenerbahçe’den ayrıldıktan sonra henüz rotası belli olmayan Emre Belözoglu için flaş iddia ortaya atıldı…

Başaksehir’den ayrılan Aykut Kocamandan’dan sonra tüm oklarEmre Belözoğluna çevrildi…

Fenerbahçe’yi mağlup ettikten sonra umutlanan Başakşehir, Son olarak sekizinci haftada Karagümrük’e yenilen turuncu-lacivertlilerde Aykut Kocaman’ın istifası kabul edildi.

RESMEN AÇIKLANDI!

Süper Lig’in 8. haftasında VavaCars Fatih Karagümrük’e mağlup olduğumuz maçın ardından teknik direktörümüz Aykut Kocaman, Yönetim Kurulumuza istifasını sundu. Yönetim Kurulumuzun yapmış olduğu değerlendirme sonrasında Aykut Kocaman’ın istifası kabul edilmiştir.Türk futbolunun en değerli teknik adamlarından biri olan Aykut Kocaman, geçen sezon zor zamanda takımımızın başına geçerek önemli bir sorumluluk üstlenmişti.Birlikte çalışmaktan büyük mutluluk duyduğumuz Aykut Kocaman’a bugüne kadar kulübümüze vermiş olduğu emekler için teşekkür ediyor, kariyerinin geri kalan bölümünde başarılar diliyoruz

EMRE BELÖZOĞLU

Futbolculuk döneminde uzun yıllar Başakşehir’de forma giyen Emre Belözoğlu, bir dönem turuncu-lacivertlilerde kaptanlık görevini de üstlendi. Fenerbahçe’deki teknik direktörlük görevinden sonra henüz bir pozisyonda çalışmayan Belözoğlu da Başakşehir’in yeni teknik direktör adayları arasında en güçlü aday olarak duruyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın