Dünya yıldızı Fred Fenerbahçe’ye!

 Dünya yıldızı Fred Fenerbahçe’ye!
Okunuyor Dünya yıldızı Fred Fenerbahçe’ye!

Fred’i listesine alan Fenerbahçe, ön araştırmalara başladı. Orta sahaya yapacağı önemli bir takviye ile Süper Lig’de çok farklı bir konumda olacağını düşünen yönetim, Fred için kulübü Manchester United ile ilk temaslara başladı.

Fenerbahçe’de orta sahaya yapılacak müthiş bir takviye gündemde. A Spor’un haberine göre Brezilyalı Fred için Manchester United ile ilk temaslar başladı. Yıldız oyuncunun transferi ile orta sahanın sınıf atlayacağı düşünülüyor.

FENERBAHÇE, FRED İÇİN MANCHESTER UNITED İLE GÖRÜŞTÜ

Gelecek sezon planlarını yapan Fenerbahçe, orta sahadaki bazı isimleri ile yolların ayrılacağını ve kalitenin düşeceğini düşünüyor. Bu durumun önüne geçmek ve Jorge Jesus’a daha iyi bir kadro derinliği sunmak isteyen yönetim, Fred için Manchester United ile ilk teması gerçekleştirdi. 29 yaşındaki oyuncuya uzun süreli bir sözleşme teklifi yapacak olan Fenerbahçe, oyuncunun 2024’te sona erecek olan sözleşmesini de avantaj olarak görüyor.

FRED İNGİLTERE’DE DÜZENLİ OYNUYOR

Bu sezon Manchester United forması ile 26 maça çıkan Fred, 2 gol ve 1 asistlik katkı sağladı. Merkez orta saha pozisyonunda, şu an için İngiliz devinin önemli bir parçası olan Brezilyalı, sezon sonunda transfer olabilir. Zira United yönetimi, yeni sezonda Erik Ten Hag’a daha iyi bir kadro sunmak amacıyla birkaç dünya yıldızı adayı olan genç oyuncu transferi yapmayı planlıyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın