Dorukhan Toköz’den Özel Açıklamalar

 Dorukhan Toköz’den Özel Açıklamalar
Okunuyor Dorukhan Toköz’den Özel Açıklamalar

2020 Avrupa Futbol Şampiyonası’nda (EURO 2020) mücadele edecek A Milli Takımın orta sahadaki isimlerinden Dorukhan Toköz, turnuva öncesinde beIN SPORTS’a özel açıklamalarda bulundu.


İDMANLAR NASIL GEÇİYOR?

“Burada ortam çok iyi, güzel vakit geçiriyoruz, iyi çalışıyoruz. Antrenmandan kalan vakitlerde de birlikte vakit geçiriyoruz. Şenol hoca bize eğlenceli ısınma idmanları yaptırıyor. Sonra ana bölüme geçiliyor. Hem tempolu hem de eğlenceli idmanlar oluyor”

ŞENOL GÜNEŞ’İN KARİYERİNDEKİ YERİ

“Şenol hoca benim için çok özel. Beşiktaş’a geldiğimde ilk haftalarda oynamıyordum ama benimle her zaman ilgileniyordu ve yapmam gerekenleri söylüyordu. Sonra da sağolsun beni oynattı. Hoca milli takıma geldi, beni milli takıma da çağırdı. Şimdi buralara kadar geldim”


ESKİŞEHİR MESAJI

“Eskişehir benim için çok özeldir. Doğum büyüdüğüm yer, memleketim. İlk A Milli maçımda da bana çok güzel destek verdiler. Ben oranın tribünlerinde büyüdüm, maçlarına gittim. oranın taraftarıydım zaten, inşallah eskisi gibi Anadolu’nun parlayan yıldızı olacak. İnşallah toparlar ve eskisinden daha iyi olur”


BUNDAN SONRAKİ HEDEFİ

“Benim Beşiktaş’a geldiğimde iki hedefim vardı. Beşiktaş’ta kupalar kazanmak, şampiyonluklar yaşamak ve bunların hepsini yaşadım. İkincisi de bundan sonra Beşiktaş’ı Avrupa’da en iyi şekilde temsil etmekti. İnşallah bakalım göreceğiz… Bakalım her şey turnuvadan sonra belli olacak ama şimdilik öyle duruyor.”

GÜNÜN BİRİNDE?

“Günün birinde elbet bir gün geri döneceğiz inşallah”

MİLLİ TAKIMIN ENLERİ

“En çalışkan Enes’tir. Enes çok çalışıyor. İdmanlardan önce herkes fitness’a girer. Enes’le birlikte gireriz. Sabah kalkar girer, ekstra koşusunu da yapar.”

EN ÇALIŞKAN

“Takımdaki en hırslı Burak ağabey. Ne olursa olsun yaşı kaç olursa olsun hırsından hiçbir şey kaybetmesi. Zaten herkes de görmüştür bu sene”

EN EĞLENCELİ

“Benimdir heralde… Nereye gitsem bir eğlence bulurum kendime. ya oyun oynarız, ya muhabbet ederiz, bir şeyler bulurum yani”

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın