Dorukhan Toköz ile anlaşma sağlandı…

 Dorukhan Toköz ile anlaşma sağlandı…
Okunuyor Dorukhan Toköz ile anlaşma sağlandı…

Fenerbahçe’de Gündemde olan Mesut Özil ve stoper Transefer…..Ancak Emre Belözoğlu, Doruk Toköz’deki   gelişmeleri de yakından takip ediyor. Hedef, Milli yıldızı sezon sonunda bedavaya getirmek.

Sarı- Lacivertte herkesin gözü Mesut Özil transferi ve stopere yapılacak takviyede. Ancak Fenerbahçe Dorukhan Toköz’den de vazgeçmiş değil. Sportif direktör Emre Belözoğlu, takımda görmeyi çok istediği başarılı oyuncuyla ilgili yaşanan gelişmeleri yakından takip ediyor. Dorukhan, sezon sonunda bitecek sözleşmesini uzatmak için Beşiktaş ile anlaşmaya varamadı.

Siyah-Beyazlılar, 24 yaşındaki futbolcuyu bedelsiz kaybetmemek için ocak ayında gelecek teklifleri değerlendirmeye alacak.

Dorukhan’la Avrupa’dan ilgilenen takımlar olsa da henüz Beşiktaş’ın kapısını çalan olmadı. Yıldız futbolcunun ise sarı-Lacivertliler ile söz kestiği iddia ediliyor. Fenerbahçe, Dorukhan Toköz konusunda aceleci davranmayarak sezon sonunda bedelsiz olarak kadroya katmanın planlarını yapıyor. Beşiktaş eğer bu transfer döneminde yıldız futbolcuyu satamazsa, Sarı-Lacivertliler bu planını hayata geçirebilir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın