Dolmabahçe’de Sergen Yalçın sesleri

 Dolmabahçe’de Sergen Yalçın sesleri
Okunuyor Dolmabahçe’de Sergen Yalçın sesleri

Süper Lig’in 10.haftasında Trabzonspor ile 2-2 berabere kalan Beşiktaş’ta teknik direktör Valerien Ismael eleştirilerin odağı haline gelirken, tribünler Sergen Yalçın lehine tezahürat yaptı.

Beşiktaş’ın 2-2 berabere kaldığı Trabzonspor karşılaşmasının ardından tribünler Valerien Ismael’i istifaya çağırırken Sergen Yalçın lehine tezahürat yaptı.

Beşiktaş, heyecan fırtınası şeklinde geçen karşılaşmada Trabzonspor ile 2-2 berabare kaldı. Maçın ilk yarısını Maxi Gomez, Trezequet’in golleriyle 2-1 geride kapayan siyah beyazlılar Cenk Tosun’un golüyle beraberliği buldu. Beşiktaş’ın ilk golünü ise Trabzonsporlu Larsen kendi ağlarına gönderdi.

Maçın ardından İsmael’e istifa çağrısı

Maçta bitiş düdüğünün çalmasının ardından Beşiktaş tribünlerinde adeta bir öfke seli oluştu. Maç içinde Valerien Ismael’e oyuncu değiştirmesi için tezahürat yapan siyah beyazlı taraftarlar bu kez “Valerien istifa” diye bağırdı.

Sergen Yalçın lehine bağırdılar

Valerien Ismael’e tepki gösteren taraftarlar daha sonra 2020-21 sezonunda Beşiktaş’ı şampiyon yapan Sergen Yalçın’ın isimini bağırdı.

Başkan Çebi ‘Ismael görevde kalacak’ demişti

Hafta içinde açıklamalarda bulunan Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, taraftara çağrıda bulunarak kendilerine karşı algı çalışması yapıldığını iddia etmişti.

Taraftarları teknik kadroya destek olamaya çağıran Çebi şöyle konuşmuştu: “Valerien Ismael’e çok güveniyorum. Kendisinde birçok artı özellikler var. Kupayı, bu seneki şampiyonluğu Valerien Ismael ile kazanma isteğindeyim. Ismael ile bu sezon şampiyonluğu kazanmayı planladım, plan çerçevesinde gidiyorum.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın