Dimitris Pelkas Gerçeği

 Dimitris Pelkas Gerçeği
Okunuyor Dimitris Pelkas Gerçeği

Serdar Ali Çelikler’in Dimitris Pelkas ve Jorge Jesus’la ilgili orta attığı iddia geceye damga vurdu. Fenerbahçe-Dinamo Kiev maçı sonrası konuşan Serdar Ali Çelikler, Dimitris Pelkas’ın Jorge Jesus tarafından çok beğenildiğini ancak bir sebepten oynatılmadığını öne sürdü

Serdar Ali Çelikler Fenerbahçe’nin Dinamo Kiev’e yenilip Şampiyonlar Ligi’ne veda ettiği maçın ardından VOLE’de açıklamalarda bulundu. Serdar Ali Çelikler’in Dimitris Pelkas ve Jorge Jesus iddiası ise gündeme bomba gibi düştü.

SERDAR ALİ ÇELİKLER’DEN DİMİTRİS PELKAS VE JORGE JESUS İDDİASI

Serdar Ali Çelikler sezona hüsranla başlayan Fenerbahçe’de Ali Koç ve Jorge Jesus’un hesap vermesi gerektiğini belirtti. Ünlü yorumcu, mücadele sonrası Jorge Jesus’a Dimitris Pelkas sorusunun sorulması gerektiğini vurguladı.

“ÇOK BEĞENDİĞİNİ SÖYLEMENE RAĞMEN NEDEN HİÇ OYNATMIYORSUN?”

Jorge Jesus’un Bratislava maçı sonrası Dimitris Pelkas’ı çok beğendiğini söyleyen Serdar Ali Çelikler, oyuncuyu neden hiç oynatmadığını Portekizli hocaya sordu. “Ben Pelkas’çı değilim ama ‘bu oyuncu kalsın’ demiş olmana rağmen neden bu oyuncuyu hiç oynatmıyorsun?” ifadelerini kullanan Serdar Ali Çelikler, Fenerbahçe’deki yapının çarpıklığına dem vurdu.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEME OTURDU

Serdar Ali Çelikler, Dimitris Pelkas’ın yanı sıra Arda Güler için de aynı soruyu gündeme getirdi. Ünlü yorumcunun bu sözleri maç sonrası sosyal medyada en çok konuşulan konular arasına girdi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın