Diego Rossi Yuvadan Uçuyor

 Diego Rossi Yuvadan Uçuyor
Okunuyor Diego Rossi Yuvadan Uçuyor

Diego Rossi yeni sezon öncesi Fenerbahçe’den ayrılıyor. Sarı-Lacivertliler 5,5 milyon euroya transfer ettiği Uruguaylı yıldızı inanılmaz kârla gönderiyor.

Fenerbahçe’nin Los Angeles FC’den transfer ettiği Diego Rossi, geçtiğimiz sezon gösterdiği performansla Sarı-Lacivertlilerin ligi ikinci sırada bitirmesine büyük katkı sunmuştu. Diego Rossi özellikle ligin son haftalarındaki gol ve asist katkısıyla dikkat çekmişti.

DİEGO ROSSİ İÇİN CİDDİ TEKLİFLER VAR

İsmail Kartal gibi Jorge Jesus’un da vazgeçemediği Diego Rossi için Fenerbahçe astronomik teklifler almaya devam ediyor. Ali Koç mayıs ayı sonunda yaptığı açıklamada Diego Rossi için Güney Amerika ekiplerinden ciddi teklifler aldıklarını söylemişti.

KONUŞULAN RAKAM TAM 15 MİLYON EURO

Diego Rossi için en ciddi girişimleri Flamengo’nun yaptığı ortaya çıktı. Fanatik’in haberine göre Diego Rossi için konuşulan rakam ise tam 15 milyon euro. Fenerbahçe yönetimi söz konusu rakam karşılığında oyuncunun transferine sıcak bakıyor.

DİEGO ROSSİ’NİN FENERBAHÇE KARNESİ

Geride bıraktığımız sezonda Fenerbahçe formasıyla ligde 31 maça çıkan Diego Rossi 6 gol, 9 asistlik katkı vermişti. 3 yıl daha sözleşmesi bulunan futbolcunun güncel piyasa değeri 14,5 milyon euro.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın