Diego Rossi Yuvadan Uçuyor

 Diego Rossi Yuvadan Uçuyor
Okunuyor Diego Rossi Yuvadan Uçuyor

Fenerbahçe, yıldız futbolcusu Diego Rossi’yi hatırı sayılır bir kârla göndermeye hazırlanıyor.

Fenerbahçe’nin Los Angeles FC’den kiraladığı ve daha sonra 5,5 milyon euroya bonservisini aldığı Diego Rossi, İsmail Kartal ile birlikte formunu yükselten isimler arasındaydı. Diego Rossi ligin son bölümünde attığı gol ve yaptığı asistlerle dikkat çekerken transferin de gözdesi haline gelmişti.

DİEGO ROSSİ İÇİN YENİ TEKLİFLE GELİYORLAR

Özellikle Brezilya ekiplerinin radarında olan Diego Rossi için Fenerbahçe Palmeiras’tan 7 milyon euroluk teklif almış ve bu rakamı geri çevirmişti. Palmeiras’ın teklifini revize ederek Sarı-Lacivertlilerin kapısını çalmaya hazırlandığı öne sürüldü.

VİTOR PEREİRA DA DEVREDE

Brezilya basınında çıkan habere göre Palmeiras’ın bu kez teklifini 9 milyon euro seviyelerine çıkaracağı iddia edildi. Palmeiras’ın yanı sıra Vitor Pereira’nın çalıştırdığı Corinthians’ın da Diego Rossi için İstanbul’a geleceği öne sürüldü.

FENERBAHÇE’NİN İSTEDİĞİ RAKAM BELLİ

Fenerbahçe oyuncudan en az 10 milyon euro gelir beklerken Güney Amerika ekiplerinin bu defa ciddi olduğu ve transfer için kıran kırana pazarlığa girileceği kaydedildi. ‘Astronomik teklif karşısında herkes gider’ stratejisiyle ilerleyen Fenerbahçe’nin aynı durumu Diego Rossi’de de uygulayacağı belirtildi.

31 MAÇTA 15 GOLE DİREKT KATKI

Fenerbahçe formasıyla Süper Lig’de 31 maça çıkan Diego Rossi 6 gol, 9 asistlik istatistik yakalamıştı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın