Diego Costa Olmazsa Edin Dzeko

 Diego Costa Olmazsa Edin Dzeko
Okunuyor Diego Costa Olmazsa Edin Dzeko

Santrfor mevkisine dünyaca ünlü bir ismi transfer etmek isteyen Beşiktaş’ta çalışmalar sürüyor. Diego Costa transferinde ciddi mesafe alan Kara-Kartal, her ihtimale karşı alternatifini de kenarda tutuyor.

Siyah-beyazlı yönetimin, Edin Dzeko için Roma kulübüne resmi teklifte bulunduğu ortaya çıktı. Hem bonservis hem de oyuncunun ücreti konusunda orta bir yol bulunmaya çalışılıyor.

Geçtiğimiz sezonun çifte kupalı şampiyonu Beşiktaş, yeni sezon için transfer çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Atletico Madrid’den ayrılan yıldız golcü Diego Costa’nın transferinde çok ciddi mesafeler kaydeden Siyah- beyazlılar bir başka yıldız için de girişimde bulundu.

ROMA’YA RESMİ TEKLİF YAPILDI

Kulübe yakın kaynaklardan gelen bilgilere göre Costa’nın alternatifini hazır tutmak isteyen Beşiktaş, Roma kulübüne 1 yıllık daha sözleşmesi bulunan Edin Dzeko için resmi teklif yaptı.

MÜJDELİ HABER HER AN GELEBİLİR

Şampiyonlar Ligi’ne de hesaba katarak 1. sınıf bir golcüyü kadrosuna katmak isteyen Beşiktaş’ın önümüzdeki günlerde taraftarlarına müjdeli bir haber vermesinin an meselesi olduğu belirtiliyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın