Diego Costa Fener’i Açıkladı

 Diego Costa Fener’i Açıkladı
Okunuyor Diego Costa Fener’i Açıkladı

Fenerbahçe’nin kadrosuna dahil etmek istediği yıldız oyuncu Diego Costa yeşil ışık yaktı…

Yıldız oyuncu , Diego Costa Fenerbahçe’ye transferiyle ilgili açıklama yaptı.

Fenerbahçe – Diego Costa teması nihayete eriyor. Rusya’dan iki kulüpten teklif aldığını belirten Diego Costa, önceliğini Fenerbahçe’ye verdiğini söyledi.

“TÜRKİYE’DEN BİRÇOK MENAJER BENİ RAHATSIZ EDİYOR”

Diego Costa, Ajansspor’a yaptığı açıklamada Türkiye’den çok sayıda menajerin kendisini rahatsız ettiğini söyledi. Bazı kulüpler için sahte yetki belgeleri gönderildiğini ve bu duruma çok şaşırdığını belirten dünya yıldızı, “Kulüp başkanlarıyla görüntülü konuşmak için saat randevusu almaya çalışıyorlar” diye konuştu. “Benim ve avukatımın yetki verdiği bir menajer var, Türkiye kanadından işleri o yürütüyor” ifadesini kullanan Diego Costa, kendisi hakkında yapılan transfer haberlerinden sıkıldığını söyledi.

DIEGO COSTA ÖNCELİĞİ FENER’E VERDİ

Rusya’nın Zenit ve Krasnador’dan resmi telif aldığını vurgulayan Diego Costa, “Türkiye’de yetki verdiği menajerimin Fenerbahçe ile işi sonuçlandırmasına göre karar vereceğim” diye konuştu. Costa’nın 2 milyon Euro’luk bir ücretle Türkiye’ye gelmeye sıcak baktığı biliniyor. Costa ile Fenerbahçe adına transfer görüşmelerini yedek yönetim kurulu üyelerinden Selahattin Baki yapıyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın