Daum’dan flaş paylaşım

 Daum’dan flaş paylaşım
Okunuyor Daum’dan flaş paylaşım

Fenerbahçe ile 2 şampiyonluk yaşayan Alman teknik adam Christoph Daum, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla Sarı-Lacivertli taraftarları heyecanlandırdı.

Türkiye’de çalıştığı yıllarda Fenerbahçe ile 2, Beşiktaş ile de 1 şampiyonluk yaşayan tecrübeli teknik adam Christoph Daum, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla Sarı-Lacivertli taraftarları heyecanlandırdı. Her zaman Türkiye sevgisinden bahseden ve otobiyografisinde de Türkiye yıllarını övgüyle anan Daum’un, “Günaydın! Aslında futbol maçlarını bu kadar sakin ve yoğun bir şekilde izleyebiliyorum. Ama içimde neye benzediğini bir bilsen … Kenardan selamlar! # alwaysamlimit #daum # Türkiye # ıkıncı vatanım” paylaşımı, sosyal medyada Fenerbahçe yönetimine mesaj olarak yorumlandı.

Fenerbahçe ile 2003/04 ve 2004/05 yıllarında 2 şampiyonluk kupası kaldıran Christoph Daum, 2005/06 ve 2009/10 sezonlarında ise son maçta şampiyonluğu kaçırmıştı. 4 yılın geneline bakıldığında Süper Lig’de çok başarılı bir grafik sergilemişti.

Türkiye’de en son Bursaspor’da görev alan Daum, Romanya Milli Takımı’nı çalıştırdıktan sonra yaklaşık 3 yıldır teknik direktörlük yapmadı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın