Cyle Larin’de Yeni Sözleşme Sartı

 Cyle Larin’de Yeni Sözleşme Sartı
Okunuyor Cyle Larin’de Yeni Sözleşme Sartı

Süper Lig mücadelesine devam den Beşiktaş’ta sıcak gelişmeler yaşanıyor. Bu sezonda kupayı almayı hedefleyen Kara Kartal emin adımlar ile ilerliyor…

Beşiktaş’ta gündem , geçtiğimiz sezonun önemli isimlerinden olan Cyle Larin var… Sözleşme yenilenecek olan Yıldız oyuncudan menajeri tarafından istediği şartı dile getirildi….

Cyle Larin’in menajeri Nick Mavromaras; Beşiktaş’tan zam beklediklerini duyurdu .

Beşiktaş’ın 2 kupalı sezonunun başrol isimlerinden Cyle Larin’in menajeri Nick Mavromaras, A Spor’a açıklamalar yaptı. Cyle Larin’in yeni sözleşme şartlarına da değinen menajer Mavromaras şu ifadeleri kullandı:

“Larin’in ihtiyaçlarını karşılamak ve onu tatmin etmek Beşiktaş yönetiminin elinde. Larin, Beşiktaş için önemli bir oyuncu olduğunu geçtiğimiz maçlarda gösterdi. Özellikle Ghezzal ile sonradan oyuna girdikleri Antalyaspor maçında.

Larin, geçen sezon attığı gollerle Beşiktaş’ın iki kupayı kazanmasında ve ekonomik olarak kazanç elde ettiği Şampiyonlar Ligi’nde yer almasında önemli rol oynadı. Beşiktaş’ın kazanacağı kupalarda önemli rol oynamaya devam edecektir.

Larin Beşiktaş’ı seviyor, aynı zamanda ilk 11’de oynayan diğer arkadaşlarına benzer finansal şartları bekliyor. Diğerleriyle benzer bir durum olursa sözleşme konusunda sorun olacağını düşünmüyorum.”

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın