Cyle Larin Piyangosu

 Cyle Larin Piyangosu
Okunuyor Cyle Larin Piyangosu

Beşiktaş ile sözleşme uzatma konusunda bir türlü orta yolu bulamayan Cyle Larin, devre arasında bedelsiz olarak Premier Lig’in yolunu tutuyor. Oyuncunun bonservissiz olarak gitmesi moralleri bozarken, İngiltere’den Cenk Tosun müjdesi geldi.

Beşiktaş için İngiliz basınından flaş bir transfer iddiası ortaya atıldı. Siyah-beyazlıların yıldız oyuncusu Cyle Larin’e Premier Lig ekibi Everton’ın transfer teklifinde bulunduğu belirtildi.

LARIN’E EVERTON KANCASI

Beşiktaş’ın geçtiğimiz sezon kazandığı şampiyonlukta büyük rol oynayan Larin’e Everton’ın talip olduğu vurgulandı. Tecrübeli futbolcunun, Premier Lig ekibine Ocak ayında imza atabileceği vurgulandı.

SÖZLEŞME TEKLİFİNİ REDDETTİ

Siyah-beyazlılar ile sözleşmesi sezon sonunda bitecek isimler arasında yer alan Cyle Larin, yeni mukavele konusundaki pazarlıklara henüz olumlu geri dönüş yapmadı. Beşiktaş idarecileri ile Kanadalı golcü arasındaki pazarlıkların durma noktasına geldiği kaydedildi.

CENK TOSUN SÜRPRİZİ

Öte yandan Everton’ın bu transferi sezon sonunu beklemeden gerçekleştirmek istediği için Cenk Tosun’u takas önerisi olarak Beşiktaş’a teklif edebileceği haberin ayrıntılarında yer aldı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın