Crespo Yuvadan Uçuyor

 Crespo Yuvadan Uçuyor
Okunuyor Crespo Yuvadan Uçuyor

Jorge Jesus’un gelmesiyle birlikte kadrodaki yerini kaybeden Miguel Crespo’nun İspanya yolcusu olduğu öne sürüldü.

Miguel Crespo Fenerbahçe’nin Ümraniyespor ile 3-3 berabere kaldığı maça yedek kulübesinde başladı. Jesus’un 5 değişiklik hakkını kullanmasına rağmen Miguel Crespo’yu tercih etmemesi şaşkınlık yarattı.

SOSYAL MEDYA AYAKLANDI
Portekizli hoca, Miguel Crespo’yu yeni sezonda düşünmezken Fenerbahçeli taraftarlar sosyal medyada duruma isyan etti. Oyuncunun mutlaka kadroda yer alması gerektiğini belirten Sarı-Lacivertliler, binlerce paylaşımda bulundu.

TRANSFER DEDİKODULAR TEKRAR AYYUKA ÇIKTI
Öte yandan Miguel Crespo’nun adı transfer dedikodularına da karışmış durumda. Geçtiğimiz sezonun devre arasında Atletico Madrid’in hatırı sayılır bir teklif yaptığı Crespo için şimdi de Villarreal bastırıyor. İspanyolların teklifi için konuşulan rakam ise 10 milyon euro.

AÇIKLAMASI KAFALARI KARIŞTIRDI
Bu arada Ali Koç’un Fenerbahçe-Ümraniyespor maçı sonrası yaptığı açıklama da kafaları karıştırdı. “Oyuncularımıza ilgi gösteren kulüpler var. Bakarsınız reddedemeyeceğimiz bir teklifle karşı karşıya geliriz” ifadelerini kullanan Ali Koç’un Miguel Crespo ve Attila Szalai gibi isimleri ima ettiği tahmin ediliyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın