Çılgın proje Kerem Aktürkoğlu

 Çılgın proje Kerem Aktürkoğlu
Okunuyor Çılgın proje Kerem Aktürkoğlu

Galatasaray’da başkan Burak Elmas’ın danışmanı sıfatıyla çalışma teklifini kabul eden dünyaca ünlü futbol adamı Luis Campos raporunda, Kerem Aktürkoğlu’na ayrı bir parantez açtı

Galatasaray’da Luis Campos, Kerem Aktürkoğlu’nu gözüne kestirdi… Sarı-kırmızılı kulübe; transfer planlaması, altyapı ve scout gibi çok önemli konularda yardım edecek olan Campos’un Kerem Aktürkoğlu ile ilgili yönetime çok çarpıcı bir rapor sunduğu ortaya çıktı.

Takvim’in haberine göre Campos, iki kez canlı olarak izlediği ve birçok maçını analiz etme şansı bulduğu Kerem’den çok etkilendi. Portekizli futbol adamının raporunda, “Takımın en yetenekli ismi. Önemli bir potansiyel. Bununla beraber ciddi eksikleri de var. Ancak gelişime açık ve çok genç. Bu nedenle kişisel gelişim uzmanı ile çalışması lazım. Eğer eksi yönlerini artıya çevirirse 25 milyon euroya satarız.” dediği belirlendi.

KEREM AKTÜRKOĞLU İÇİN YA LIGUE 1 YA DA BUNDESLIGA

Avrupa futbolunda çok önemli bir yeri olan Luis Campos’un sezon sonunda Kerem Aktürkoğlu’nun yurt dışına transferi konusunda sorumluluk alacağı da ifade ediliyor.

Son iki sezonda gösterdiği performansla birçok takımın transfer listesine girmeyi başaran 23 yaşındaki futbolcunun ismi özellikle Fransız ve Alman kulüpleri ile anılıyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın