Christian Fassnacht geliyor

 Christian Fassnacht geliyor
Okunuyor Christian Fassnacht geliyor

Siyah beyazlı takımın uzun süredir nabız yokladığı Christian Fassnacht İstanbul’a geliyor. Beşiktaş, Christian Fassnacht’a kavuşuyor. İsviçre’nin Young Boys kulübünde ter döken deneyimli futbolcu Avrupa basınında yapılan haberlere göre gelecek hafta İstanbul’a gelecek. İsviçreli oyuncunun Beşiktaş’ta forma giymek istediği biliniyor.

Beşiktaş ‘ın transfer listesinde ilk sırada yer alan isimlerden biri olan Christian Fassnacht’la ilgili her gün yeni bir gelişme yaşanıyor. İsviçre’de Young Boys forması giyen Christian Fassnacht birkaç gün önce sosyal medyadan dikkat çeken bir hamle yaptı.

İsviçreli futbolcu, uzun süredir adının transferde birlikte anıldığı Beşiktaş’ı sosyal medyadan takibe aldı. İsviçreli futbolcu, uzun süredir adının transferde birlikte anıldığı Beşiktaş’ı sosyal medyadan takibe aldı.

HAFTAYA İSTANBUL’DA

Özellikle İsviçre basını, oyuncuyla ilgili gelişmeleri paylaşmaya başladı. 28 yaşındaki orta saha oyuncusunun sosyal medya hesabından Beşiktaş’ı takibe alması transfer için en büyük işaret. Fassnacht Süper Lig ‘e gitmek istiyor ve 8 Eylül’e kadar zamanı var. En güçlü aday da Beşiktaş. Sağ ve sol kanatta oynayabilen oyuncunun haftaya İstanbul’a gelerek yüz yüz bir görüşme yapması bekleniyor.

KARİYER PERFORMANSI

Güncel piyasa değeri 4 milyon Euro civarında olan Christian Fassnacht, kariyeri boyunca çıktığı 405 maçta 122 gol ve 45 asistlik performansla oynadı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın