Çebi’den Yasin Kol açıklaması

 Çebi’den Yasin Kol açıklaması
Okunuyor Çebi’den Yasin Kol açıklaması

Alanyaspor maçında yaşanan hakem hatalarından sonra TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi’yi makamında ziyaret eden Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, görüşme sonrası açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Riva’da TFF ve MHK ile görüşürken, bu görüşme sonrası basına açıklamalarda bulundu.

İşte o açıklamalar: “Beşiktaş’ın yaşadığı haksızlığı belgeleriyle TFF’ye sunduk. Bunu anladıklarını belirttiler. Gerekeni yapmalarını bekliyoruz. Gerekenin yapılacağını umuyoruz ve bekliyoruz. Hakemler konusunda federasyonun gerekeni yapacağını bekliyoruz. Geçen seneki sorunların devam etmesini istemiyoruz.

Hakemler konusunda federasyonun gerekeni yapacağını bekliyoruz. Geçen seneki sorunların devam etmesini istemiyoruz. Beşiktaş’ın bundan fazlasını kaldıracak limiti kalmadı. Tahammül sınırımız bitti. Hakemlerin hata yapma şansı yok. Nasıl bir cerrahın ameliyatta hata yapma şansı yoksa hakemlerin de yok. Bir maçta 10 tane hata olmaz.

Benim camiam mutsuz, benim camiamın güvene ihtiyacı var. Hakemlerle ilgili TFF’nin daha şeffaf olması gerektiğini söyledik. Ben adalet ve vicdan istiyorum. Başka bir şey istemiyorum. Tercihimiz, Yasin Kol’u bir daha maçlarımızda görmemek. Canımız çok yanmıştır.”

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın