Çebi’den Şenol Güneş açıklaması

 Çebi’den Şenol Güneş açıklaması
Okunuyor Çebi’den Şenol Güneş açıklaması

Siyah beyazlı takımda sıcak gelişmeler yaşanıyor. İşte perde arkasında yaşananlar…

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Salı günü yapılan yönetim kurulu toplantısında kararları açıkladı. Valerien Ismael’e tam destek veren Başkan Çebi, Şenol Güneş’in gelmeyeceğini ve Ceyhun Kazancı’nın da görevde kalmaya devam edeceğini belirtti.

Beşiktaş’ta dün akşam yapılan yönetim kurulu toplantısında son dönemde yaşanan kötü gidiş ve Valerien Ismael’in durumu konuşuldu… İstanbulspor beraberliğinden sonra ortaya çıkan çatlak sesler, Başkan Ahmet Nur Çebi tarafından susturuldu. Valerien Ismael’in gönderilmeyeceğini, Şenol Güneş’in gelmeyeceğini, Ceyhun Kazancı’nın görevde kalacağını söyledi.

VALERIEN ISMAEL HABERİNİ SIZDIRANI BİLİYOR

Valerien Ismael’in koltuğunun sallandığı haberleri kimin basına sızdırdığını bildiğinin mesajını verdi. Yapmamasını istedi. Şenol Güneş konusunda ise basının kendi kendine gelin güvey olduğunu, dostlukları nedeniyle bu yakıştırmayı yaptıklarının altını çizdi. Başakşehir maçından sonra Beşiktaş’ı uçuranların şimdi yerin dibine soktuğunu söyledi. Fenerbahçe derbisinin kazanılmasının ardından her şeyini güllük gülistanlık olacağını iddia etti.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın