Büyük Transfer Operasyonu Başladı! Falcao yerine ….

 Büyük  Transfer Operasyonu Başladı! Falcao yerine ….
Okunuyor Büyük Transfer Operasyonu Başladı! Falcao yerine ….

Galatasaray’da Diego Costa operasyonu başlıdı… Ceza sahası içinde hala dünyanın en iyi forvetlerinden biri olan Costa, Atletico Madrid’ten kesin olarak ayrılacak. Ocak ayında kadrosunu güçlü bir transeferler ile güçlendirmek isteyen Galatasaray’da ilk hedef Falcao’nun gönderilip yerine Diego Costa’nın getirilmesi. son gelişmelere göre Galatasaray’ın Diego Costa hamlesinin ayrıntıları da belli oldu! Sarı kırmızılılar devre arasında hem Kolombiyalı Radamel Falcao hem de Mbaye Diagne ile yollarını ayırmaya kararlı ..

Bu sezon birçok sakatlık nedeniyle baya maçı kaçıran Radamel Falcao’nun devre arasından takımdan ayrılması an meselesi . Geçtiğimiz günlerde konuşan Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz de Falcao’nun onurlu bir futbolcu olduğunu üstüne düşeni yapacağını ifade etmişti. Falcao, uzun bir aradan sonra Trabzonspor deplasmanında maçın son dakikalarında forma giymişti.

Galatasaray’daki Diego Costa operasyonunun ayrıntıları;

İspanyol basınının devre arasında Atletico Madrid’ten ayrılacağını yazdığı golcü futbolcuyu getirmesi için Mendes’e yetki veren Galatasaray ‘ın önceliği ise Falcao’ya kulüp bulunması…

DİAGNE ZARARINA DA OLSA GÖZDEN ÇIKARILDI….

Sabah Spor’un dün, “2021 hedefi Diego Costa” manşetiyle duyurduğu haberin devamını İspanyol basını getirdi. Marca ve AS gazetelerinin, “Diego Costa, bu kış döneminde kişisel sebeplerden dolayı Atletico’dan ayrılmak istiyor” dediği Brezilya asıllı İspanyol forvetin devre arasında serbest kalması kesinleşti.

Ocak ayında hem Falcao hem de Diagne’yi elden çıkarmak isteyen Galatasaray’ın, Diego Costa hamlesinin perde arkası da aralandı.

RADAMEL FALCAO’YA TALİP VAR…

Falcao ile Diego Costa’nın menajeri aynı isim: Jorge Mendes… Sarı-kırmızılılar ara transfer döneminde bir taşla iki kuş vurma hedefinde.

Dünyaca ünlü menajer Mendes’ten Falcao’ya kulüp bulması ve Kolombiyalı golcünün boşluğunu da Diego Costa ile doldurması istenecek. İnter Miami’nin ilgilendiği Falcao’yu serbest bırakmaya hazır olan Galatasaray, Diagne’den de zarar etmeyi göze aldı. Sarı-kırmızılılar gelecek ilk teklifte Senegalli golcüyü satacak.

BÜLENT TİMURLENK’TEN DİEGO COSTA YORUMU!

“Galatasaray’ın elinde iki tane sorunlu santrfor var. Birinin kalitesi tartışılmaz, diğerini tartışmaya bile gerek yok. Falcao’nun sakatlık yüzünden oynamadığı maç sayısı ile oynadığı maçlar eşit iken, ağır Diagne’nin daha hızlı olabilmek için hiçbir çabasının olmadığını sosyal medyasını takip ederek görebilirsiniz. Eldekiler problemli iken Diego Costa gibi bir arızaya talip olmak akıl kârı değil. Diego Costa sürekli adale sakatlıkları ile boğuşan bir santrfor…”

Kolombiyalı golcü Radamel Falcao, geldiğinden beri Galatasaray’da beklentileri karşılayamadı…

Kolombiyalı golcü Radamel Falcao, geldiğinden beri Galatasaray’da beklentileri karşılayamadı…

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın