Burnley’de Weghorst Krizi

 Burnley’de Weghorst Krizi
Okunuyor Burnley’de Weghorst Krizi

Beşiktaş’ın taz transfer döneminde satın alma opsiyonuyla kiraladığı Wout Weghorst, Burnley’de büyük bir krize neden oldu.

Wout Weghorst’un Beşiktaş kariyerine müthiş bir giriş yapması Burnley taraftarını adeta çılgına çevirdi. Başarılı golcüyü sürpriz bir şekilde Beşiktaş’a gönderen Burnley, Hollandalı golcünün yerini Halil Dervişoğlu’yla doldurmuştu. Wout Weghorst attığı gol ve yaptığı asistlerle dikkat çekerken Dervişoğlu’nun henüz siftahı dahi yok.

WOUT WEGHORST TEPKİLERİ YENİDEN ALEVLENDİ

Championship’te lige iyi bir başlangıç yapan ve hedefi Premier Lig olarak belirleyen Burnley’de Wout Weghorst krizi yaşanıyor. Oyuncunun Beşiktaş’a gönderilmesinin yankıları sürerken, Wout Weghorst’un performansı tepkileri yeniden ayyuka çıkardı.

HALİL DERVİŞOĞLU İLE İKİNCİ ŞOK

Burnley, Wout Weghorst’un yerine eski Galatasaraylı Halil Dervişoğlu’nu transfer etmişti. Hollandalı golcünün şokunu atlatamayan İngiliz ekibinin taraftarları, Halil Dervişoğlu’yla bir darbe daha yemişti. Milli futbolcumuz henüz gol veya asist katkısı yapamazken, Wout Weghorst’un Siyah-Beyazlılarda rüya gibi bir başlangıç yapması tepkilerin dozunu iyice artırdı.

BURNLEY TARAFTARI YAPILAN HAMLELERİ ‘ANLAMSIZ’ BULDU

Burnley taraftarı sosyal medyada kulüp yönetimine ateş püskürürken, ileri uçta yapılan ‘anlamsız’ hamlelerin sezon içinde takımı zor durumda bırakabileceği vurgulandı.

WOUT WEGHORST’TAN 7 MAÇTA 7 GOLE KATKI

Wout Weghorst Beşiktaş ile Süper Lig’de 7 maça çıkarken 3 gol, 4 asistlik katkı verdi. Halil Dervişoğlu ise Burnley’de 1 maça çıkıp sadece 2 dakika görev alabildi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın