Burnley Menajeri Vincent Kompany, Beşiktaş’a Kiralanan Wout Weghorst’la İlgili Konuştu

 Burnley Menajeri Vincent Kompany, Beşiktaş’a Kiralanan Wout Weghorst’la İlgili Konuştu
Okunuyor Burnley Menajeri Vincent Kompany, Beşiktaş’a Kiralanan Wout Weghorst’la İlgili Konuştu

Sporx’te yer alan habere göre; Burnley menajeri Vincent Kompany, sezon başında kiralama yöntemiyle gönderilen Beşiktaş forveti Wout Weghorst’un mukavelesinde geri çağrılabileceği yönünde bir madde olup olmadığıyla ilgili bilgisinin bulunmadığını belirtti.

BEŞİKTAŞ’IN OPSİYONU VAR

Beşiktaş, Arjantin karşısında Hollanda’nın iki golüne imza atan Weghorst’u sezon başında İngiltere Premier Ligi’nden düşen Burnley’den kiralamıştı.

200 bin Euro karşılığında yıldız oyuncuyu kiralayan Beşiktaş, sezon sonunda 10 milyon Euro ödemek koşuluyla Weghorst’u kalıcı olarak transfer edebilir.

BURNLEY’DEN AÇIKLAMA

İngiltere Championship mücadelesinde Burnley deplasmanda Queens Park Rangers’ı 3-0 mağlup etti. Karşılaşmanın ardından Burnley Menajeri Vincent Kompany’e Wout Weghorst ile ilgili sorular yöneltildi.

Kompany, Weghorst ile ilgili olarak; “Bence her şeyden önce onu tebrik etmek gerek, çünkü Dünya Kupası’nda bir maçta iki gol atmak olağanüstü bir şey.

Ülkesini gururlandırdığını düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

BURNLEY’NİN GERİ ÇAĞIRMA OPSİYONU VAR MI?

Genç çalıştırıcı, Weghorst’un geri çağrılmasıyla ilgili sözleşmesinde bir madde olup olmadığıyla ilgili olarak ise, “Şu anda sahip olduğum oyuncu grubuna odaklandım.

Weghorst, Dünya Kupası’nda iki gol attı ve sizi anlıyorum onu soracaksınız. Sözleşmede onu geri çağırma maddemiz olduğu yönünde bana herhangi bir şey söylenmedi” dedi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın