Burak Kapacak Yuvadan Uçuyor

 Burak Kapacak Yuvadan Uçuyor
Okunuyor Burak Kapacak Yuvadan Uçuyor

Fenerbahçe’ye geldiği günden bu yana beklediği şansları bulamayan Burak Kapacak, menajerler aracılığıyla Beşiktaş’a önerildi.

Geçtiğimiz sezon transferin son günlerine doğru Fenerbahçe’ye gelen Burak Kapacak forma şansı bulmakta zorlanmıştı. Vitor Pereira’nın hiç şans tanımadığı İsmail Kartal’ın nadiren şans verdiği genç futbolcu, Jorge Jesus’tan da formayı kapamadı. Sarı-lacivertlilerin forma şansı bulamayan 22 yaşındaki futbolcusunu Beşiktaş’a tavsiye ettiği belirtildi.

BURAK KAPACAK’I BEŞİKTAŞ’A GİDEBİLİR
Edinilen bilgilere göre; Jorge Jesus’un çok fazla şans vermediği Burak Kapacak Beşiktaş’a önerildi. Kadro derinliğini artırmak isteyen ve sağ bek mevkiisine de rotasyon düşünen siyah-beyazlıların bu teklifi değerlendirmeye aldığı belirtildi.

VALERIEN ISMAEL SON KARARI VERECEK
Fransız ekibi Bourdeaux’nun da devrede olduğu 22 yaşındaki futbolcu, daha fazla forma giyebileceği bir ekipte forma giymek istiyor. Bursaspor’da kendini gösteren ve Fransız ekibi Bourdeaux’nun teklifini Fenerbahçe için reddeden Burak Kapacak için Beşiktaş’ta son kararı teknik direktör Valerien Ismael verecek.

Fransız teknik patronun onay vermesi durumunda Burak Kapacak’ın siyah-beyazlılarda kiralık olarak forma giyebileceği ifade ediliyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın