Bruno Pinheiro Beşiktaş’ta

 Bruno Pinheiro Beşiktaş’ta
Okunuyor Bruno Pinheiro Beşiktaş’ta

Sergen Yalçın sonrası teknik direktör arayışlarını sürdüren Beşiktaş’ta konu nihayete eriyor. Siyah-Beyazlılar her konuda anlaşma sağladığı Bruno Pinheiro’yu İstanbul’a davet etti. 45 yaşındaki Bruno Pinheiro, Estoril ile sözleşmesini feshetmesinin ardından İstanbul’a gelerek kendisini Beşiktaş’a bağlayan sözleşmeyi imzalayacak.

Beşiktaş son dakika pürüzü yaşanmaması halinde Bruno Pinheiro ile 1,5 yıllık sözleşme imzalayacak ve Portekizli teknik adama senelik 900 bin euro ücret verecek.

CEYHUN KAZANCI BRUNO PINHEIRO’YA İKNA ETTİ

Beşiktaş’ta başkan Ahmet Nur Çebi takımın başına Şenol Güneş’i getirmek istese de yönetim kurulunda yaşanan fikir ayrılıkları sebebiyle tecrübeli teknik adamdan vazgeçildi. Ceyhun Kazancı’nın toplantıda yaptığı sunumlar sonrası Beşiktaş için en uygun ismin Bruno Pinheiro olduğu kabul gördü.

Beşiktaş, Fenerbahçe derbisine de Önder Karaveli ile çıkacak. Bruno Pinheiro ise görevine gelecek hafta başlayacak. Portekizli teknik adamın gelişiyle birlikte Önder Karaveli, A Takım’da yardımcı antrenörlük görevini üstlenecek.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın