Bruno Henrique adım adım Fenerbahçe’ye

 Bruno Henrique adım adım Fenerbahçe’ye
Okunuyor Bruno Henrique adım adım Fenerbahçe’ye

Yaz transfer dönemi için kolları sıvayan Fenerbahçe, Brezilya ligi ekiplerinden Flamengo formasını terleten Bruno Henrique için kolları sıvadı.

Fenerbahçe’den Bruno Henrique sürprizi. Yeni sezona mutlak şampiyonluk parolasıyla hazırlanan Fenerbahçe’de transfer yapılacak mevkilerden biri de sol kanattı. Jorge Jesus’un raporu doğrultusunda çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe’nin listesinin en tepesindeki isim de ortaya çıktı: Bruno Henrique.

JORGE JESUS’UN LİSTE BAŞI BRUNO HENRİQUE

Dimitris Pelkas ile yollarını ayırmaya hazırlanan Fenerbahçe, sol kanat transferi için gaza bastı. Jorge Jesus tüm mevkiler için adaylarını belirlerken sol kanat için ilk adayın Bruno Henrique olduğu belirtildi. VOLE’nin haberine göre Fenerbahçe, Brezilyalı sol kanat için girişimlere başladı.

BRUNO HENRİQUE FENERBAHÇE İLE AVRUPA’YA DÖNMEK İSTİYOR

Kariyerinin en iyi dönemlerinden birini yaşayan Bruno Henrique, Fenerbahçe formasıyla Avrupa’ya dönmeye sıcak bakıyor. Skora verdiği katkıyla dikkat çeken Bruno Henrique’nin Flamengo ile 1,5 yıl daha sözleşmesi bulunuyor.

ALİ KOÇ İMA ETMİŞTİ

Diğer taraftan Ali Koç, Jorge Jesus’un imza töreninde Miguel Crespo tarzı sürpriz isimlere yoğunlaşacaklarını belirtmiş ve “basında çıkan hiçbir isim doğru değil” sözlerini sarf ederek gelecek sezonun transfer stratejisi hakkında ipucu vermişti.

Bruno Henrique 2020 yılında da Fenerbahçe’nin gündemine gelmiş ancak transfer gerçekleşmemişti.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın